Ciocia Liestyle i Jakob Kosel tworzą jedną z najfajniejszych par w rodzimym show-biznesie. Fanki oraz fani uwielbiają ich naturalność, autentyczność, a także poczucie humoru, którym dzielą się na co dzień za pośrednictwem Instagramu. Na początku wiele osób nie kryło zaskoczenia w związku z tym, że Agnieszka, bo właśnie tak brzmi prawdziwe imię influencerki) i Jakob są razem. Teraz natomiast uchodzą za ultra dopasowaną parę. Jak wyglądały początki ich związku? Kiedy się zaręczyli i zostali rodzicami? No i czy planują ślub? To tylko kilka pytań, które zadają sobie ich fanki oraz fani. Należysz do tego grona? W takim razie poznaj historię ich związku. 

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel – historia związku

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel przyjaźnią się od lat. W 2018 roku popularna influencerka rozstała się ze swoim mężem – influencerem, który posługuje się pseudonimem Wujaszek Liestyle. Warto jednak zaznaczyć, że Agnieszka Wilczewska i Michał Wilczewski, bo właśnie tak brzmią prawdziwe nazwiska, zakończyli swoje małżeństwo z klasą. Poza tym nadal się przyjaźnią.

Przysłowiową chwilę później w mediach pojawiły się spekulacje, według których Ciocia Liestyle jest znowu zakochana. Influencerka miała odnaleźć szczęście u boku tajemniczego współlokatora, a zarazem operatora, który pomagał jej tworzyć zabawne wideo na Instagram Stories. Niewiele osób spodziewało się jednak, że Ciocia Liestyle spotyka się z Jakobem Koselem, który zyskał popularność dzięki udziałowi w piątej edycji „Top Model". Przypomnijmy, że model i influencer dotarł aż do finału programu! 

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel - związek

Ciocia Liestyle potwierdziła, że jest w związku z młodszym od siebie o kilka lat Jakobem Koselem w kwietniu 2020 roku. Influencerka złożyła mu życzenia urodzinowe, a także opublikowała bardzo urocze selfie z ukochanym na Instagramie. Zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie w sieci, możesz zobaczyć w naszej galerii. Warto dodać, że jest to jedna z nielicznych – wspólnych fotografii Cioci Liestyle i Jakoba Kosela opublikowanych w mediach społecznościowych.

Od tamtej pory Ciocia Liestyle i Jakob Kosel chętnie pojawiają się razem na imprezach branżowych. Ich fanki oraz fani przyznają, że bardzo do siebie pasują – zarówno wizualnie, jak i pod względem osobowości.

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel - zaręczyny

Wszystko wskazuje na to, że Ciocia Liestyle i Jakob Kosel poważnie myślą o wspólnej przyszłości. W 2020 roku gwiazdy polskiego internetu zaręczyły się. Jakob Kosel poprosił swoją ukochaną o rękę w jednej z mazurskich restauracji – w towarzystwie pizzy. Podczas wywiadu, którego udzielił kilka dni później portalowi „Pudelek", przyznał, że Agnieszka Wolszczyk wybrała wcześniej pierścionek, ale nie spodziewała się zaręczyn w swoje urodziny. Powiedziała TAK

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel – ślub

We wspomnianym już wywiadzie Jakob Kosel opowiedział nie tylko o zaręczynach, ale również o ślubie i weselu. Model i influencer przyznał, że na razie nie mogą zająć się organizacją ceremonii, ponieważ są na etapie urządzania wspólnego mieszkania. Myślą jednak o kameralnym ślubie. Jakob Kosel dodał , że mają wielu znajomych, więc nie wyklucza tego, że nawet skromna uroczystość może przerodzić się w huczną imprezę.

Zobacz także:

Ciocia Liestyle - ciąża

Już po zaręczynach - we wrześniu 2020 roku Ciocia Liestyle i Jakob Kosel poinformowali, że już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy. Influencerka opublikowała urocze zdjęcie w czarnej – obcisłej sukience, na którym widać już ciążowy brzuszek. Wyglądała naprawdę pięknie! Natomiast Jakob Kosel zapozował na tle monitora USG, a tym samym potwierdził, że wkrótce zostanie tatą. Kilka miesięcy później - będąc już w zaawansowanej ciąży, Ciocia Liestyle zdradziła, że spodziewają się córeczki. 

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel – dziecko

Pierwsze dziecko Cioci Liestyle i Jakoba Kosela przyszło na świat dokładnie 24 stycznia 2021 roku. Agnieszka Wolszczyk urodziła dziewczynkę. Córeczka pary otrzymała imię Michalina. Świeżo upieczona mama opublikowała na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie maleństwa. Natomiast dumny tata „wrzucił” wideo z sali porodowej, na którym ciężko mu opanować łzy wzruszenia. To najlepszy dzień w moim życiu. Witaj na świecie królewno – napisał influencer pod emocjonującym filmem.  

Jak wspominałyśmy i wspominaliśmy, wspólne zdjęcia Cioci Liestyle i Jakoba Kosela to rzadkość. Na ich profilach na Instagramie nie brakuje natomiast postów z Michaliną (a właściwie Dzidzią Misią) w roli głównej. Gwiazdorska para chętnie pokazuje, jak wygląda ich codzienność z dzieckiem. Ciocia Liestyle i Jakob Kosel relacjonują wspólne spacery i wycieczki, a także czas spędzany w domu. Są przy tym bardzo naturalni, a do tego zabawni. Nic więc dziwnego, że internet ich kocha! Kilka zdjęć pary oraz dziewczynki możesz zobaczyć w naszej galerii. 

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel – dom 

W maju tego roku, a konkretnie w piątek 13-tego Ciocia Liestyle i Jakob Kosel poinformowali, że kupili dom. Jak wynika z relacji, którą podzielili się na swoim profilach na Instagramie, będą mieli do dyspozycji balkon, taras na dachu oraz ogród (#zazdro). Influencerzy pokazali także zdjęcia z łazienki. Jest ona wyjątkowa, bo... cała niebieska. Gwiazdy internetu nie ukrywają, że planują remont, ale zależy im na tym, by zachować niektóre elementy wystroju, na czele z charakterystyczną umywalką. Nie wiadomo, kiedy Ciocia Liestyle, Jakob Kosel oraz ich córeczka – Michalina – wprowadzą się do domu. Prawdopodobnie dowiemy się tego już niebawem.