Agnieszka Wilczewska, która na co dzień używa pseudonimu Ciocia Liestyle i Jakob Kosel tworzą jedną z najgorętszych par w rodzimym show-biznesie. Influencerzy spotykają się od dłuższego czasu, jednak poinformowali o tym fanów niespełna rok temu. Kilka miesięcy temu Ciocia Liestyle i Jakob Kosel zaręczyli się, a następnie wprowadzili do pierwszego – wspólnego mieszkania. To jednak nie koniec zmian ich w życiu. We wrześniu ubiegłego roku para poinformowała bowiem, że spodziewa się dziecka. Córeczka Cioci Liestyle i Jakoba Kosela przyszła na świat w miniony weekend. Gratulujemy! Poniżej możesz przeczytać pełną historię związku Cioci Liestyle i Jakoba Kosela. 

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel – historia związku

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel przyjaźnią się od lat. W 2018 roku popularna influencerka rozstała się ze swoim mężem – influencerem, który posługuje się pseudonimem Wujaszek Liestyle. Warto jednak zaznaczyć, że Agnieszka Wilczewska i Michał Wilczewski, bo właśnie tak brzmią prawdziwe nazwiska, zakończyli swoje małżeństwo z klasą. Poza tym nadal się przyjaźnią.

Przysłowiową chwilę później w mediach pojawiły się spekulacje, według których Ciocia Liestyle jest znowu zakochana. Influencerka miała odnaleźć szczęście u boku tajemniczego współlokatora, a zarazem operatora, który pomagał jej tworzyć zabawne wideo na Instagram Stories. Niewiele osób spodziewało się jednak, że Ciocia Liestyle spotyka się z Jakobem Koselem, który zyskał popularność dzięki udziałowi w piątej edycji Top Model. Przypomnijmy, że model i influencer dotarł aż do finału programu! Mimo upływu lat Jakob Kosel wciąż jest związany z modowym show TVN-u. Wraz z Karoliną Pisarek prowadzi bowiem program Top Model. Front Row, który można oglądać na platformie streamingowej Player.

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel są parą!

Ciocia Liestyle potwierdziła, że jest w związku z młodszym od siebie o kilka lat Jakobem Koselem w kwietniu 2020 roku. Influencerka złożyła mu życzenia urodzinowe, a także opublikowała bardzo urocze selfie z ukochanym na Instagramie. Zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie w sieci, możecie zobaczyć w naszej galerii – na górze strony. Warto dodać, że jest to jedna z nielicznych – wspólnych fotografii Cioci Liestyle i Jakoba Kosela opublikowanych w mediach społecznościowych.

Od tamtej pory Ciocia Liestyle i Jakob Kosel chętnie pojawiają się razem na imprezach branżowych. Ich fani przyznają, że bardzo do siebie pasują – zarówno wizualnie, jak i pod względem osobowości.

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel zaręczyli się!

Wszystko wskazuje na to, że Ciocia Liestyle i Jakob Kosel poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się bowiem, że gwiazdy polskiego internetu zaręczyły się. Jakob Kosel poprosił swoją ukochaną o rękę w jednej z mazurskich restauracji – w towarzystwie pizzy. Podczas wywiadu, którego udzielił kilka dni później portalowi Pudelek, przyznał natomiast, że Agnieszka wybrała wcześniej pierścionek, ale nie spodziewała się zaręczyn w swoje urodziny. Ale powiedziała „tak”!

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel – ślub

We wspomnianym już wywiadzie Jakob Kosel opowiedział nie tylko o zaręczynach, ale również o ślubie i weselu. Model i influencer przyznał, że na razie nie mogą zająć się organizacją ceremonii, ponieważ są na etapie urządzania wspólnego mieszkania. Myślą jednak o kameralnym ślubie. Jakob Kosel dodał jednak, że mają wielu znajomych, więc nie wyklucza tego, że nawet skromna uroczystość może przerodzić się w huczną imprezę.

Jakob Kosel opowiedział o zaręczynach z Ciocią Liestyle i planowanym ślubie! >>>

Ciocia Liestyle - ciąża

Natomiast we wrześniu 2020 roku Ciocia Liestyle i Jakob Kosel poinformowali, że już wkrótce zostaną rodzicami po raz pierwszy. Influencerka opublikowała urocze zdjęcie w czarnej – obcisłej sukience, na którym widać już ciążowy brzuszek. Wygląda naprawdę pięknie! Natomiast Jakob Kosel zapozował na tle monitora USG, a tym samym potwierdził, że wkrótce zostanie tatą. Z kolei będąc już w zaawansowanej ciąży, Agnieszka Wilczewska zdradziła, że spodziewają się córeczki. 

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel – dziecko

W niedzielę 24 stycznia 2021 na świat przyszło pierwsze dziecko Cioci Liestyle i Jakoba Kosela. Agnieszka Wilczewska urodziła dziewczynkę. Córeczka pary otrzymała imię Michalina. Świeżo upieczona mama opublikowała na swoim profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie maleństwa. Natomiast dumny tata „wrzucił” wideo z sali porodowej, na którym ciężko mu opanować łzy wzruszenia. „To najlepszy dzień w moim życiu. Witaj na świecie królewno” – napisał influencer pod emocjonującym filmem. Oba posty możesz zobaczyć w naszej galerii na górze strony. Serdecznie gratulujemy! A Cioci Liestyle i Michalinie życzymy dużo zdrowia. 

Ciocia Liestyle urodziła! „To najlepszy dzień w moim życiu” – cieszy się Jakob Kosel, dumny tata dziecka >>>