Na ich instagramowych kontach nie zobaczymy wspólnych zdjęć. No chyba że bez twarzy. Oboje prowadzą swoje social media w ten sposób, że ukrywają tożsamość współlokatora / współlokatorki. Żartują z siebie i tworzą kontent, który bywa dla wielu osób przyjemną odskocznią od codzienności. Co u nich podejrzycie? Postępy ponad rocznej dzidzi Misi, wypady do parku i na plac zabaw, wycieczki po Polsce (póki co), ale i gotowanie – dowiecie się od nich, jak ugotować idealne jajko na miękko, zrobić pyszną sałatkę Cezar czy naleśniki, jak i gdzie zjeść dobrze w Warszawie. Oboje uwielbiają dobre jedzenie! Posłuchacie też zabawnych jęków współlokatora, który marzy o balkonie. Stop. Już nie posłuchacie. Bo marzenia udało się przekuć w rzeczywistość! Znany z programu „Top Model” Jakob Kosel i jego partnerka kupili bowiem dom! 

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel kupili dom

W zeszłym tygodniu Jakob Kosel na swoim instagramowym koncie pochwalił się wizytą u notariusza. Obserwujące osoby szybko zaczęły podejrzewać, że może chodzić o zakup nowej nieruchomości. Oczywiście tym razem z balkonem! Okazało się, że w piątek 13 Jakob Kosel i Ciocia Liestyle dopięli formalności i zakupili dom! Będą mieli nie tylko balkon, ale i taras na dachu oraz ogród, gdzie będzie mogła się bawić Misia (a dokładnie Michalina, która nazywana jest także przez rodziców Wiewióreczką). Współlokatorzy postanowili więc już się nie ograniczać i zamienić mieszkanie bez balkonu w warszawskim Śródmieściu na dom. Podzielili się też jego zdjęciami. Pokazali między innymi dom z zewnątrz, z uwzględnieniem balkonu, jak i taras. Szczególne poruszenie wywołała niebieska łazienka. Niestety nie uda się jej zachować w całości, choć zachwyciła ona i nowych nabywców, jednak zamierzają ocalić z niej co się da – między innymi niebieską umywalkę. Okazało się więc przy okazji, że nieruchomość jest do remontu a obserwujące osoby zdecydowanie chcą, by influencerzy relacjonowali jego przebieg. Zdjęcia domu zobaczcie w naszej galerii.

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel – historia związku

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel to przykład pary, która znała się i przyjaźniła od wielu lat. Jednak Agnieszka Wolszczyk, bo tak naprawdę nazywa się influencerka, była mężatką. Ale w 2018 roku rozstała się z mężem, Wujaszkiem Liestyle (Michałem Wilczewskim). Jakob Kosel wciąż był przy niej blisko i okazało się, że przyjaźń przerodziła się w uczucie. Najpierw zostali współlokatorami i zamieszkali razem. Potem przyszedł czas na romantyczne zaręczyny na plaży. A w końcu podzielili się nowiną o ciąży. Na początku zeszłego roku na świat przyszła ich córka Michalina. Teraz kupili wspólnie dom. Czekamy zatem jeszcze na ślub! 

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.