Ciocia Liestyle i Jakob Kosel nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Uchodzą za jedną z najbardziej cool par w rodzimym show-biznesie. Są autentyczni i mają do siebie dystans. Dziś (24 stycznia) mija rok odkąd powitali na świecie pierwszą córeczkę. Z tej okazji Jakob Kosel, który zyskał popularność dzięki udziałowi w programie „Top Model”, opublikował urocze wideo i pokazał, jak dziewczynka zmieniała się przez ostatnie miesiące. 

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel świętują 1. urodziny córeczki

Dokładnie temu Ciocia Liestyle i Jakob Kosel zostali rodzicami po raz pierwszy. 24 stycznia 2021 roku o godz. 11:50 popularna influencerka urodziła dziewczynkę, dla której wraz z ukochanym wybrała imię Michalina. Gwiazdy internetu niechętnie publikują wspólne zdjęcia na Instagramie. Ale za to chętnie pokazują swoją córeczkę. Na ich profilach można znaleźć wiele (niezwykle uroczych) postów z Dzidzią Misią w roli głównej, która nazywana jest przez nich także Wiewióreczką. Dziś finalista piątej edycji „Top Model” opublikował kolejne wideo. Aż sam w to nie wierzę, że to już rok!! Wszystkiego najlepszego dla najcudowniejszego dzieciątka pod słońcem – napisał Jakob Kosel w opisie tak zwanej Rolki, którą możecie obejrzeć poniżej. Nie mamy wątpliwości, że to najlepsze, co dziś zobaczycie. 

Z kolei Ciocia Liestyle opublikowała (równie urocze) zdjęcie, na którym pozuje z córeczką, w towarzystwie kolorowych balonów oraz tortu ozdobionego (oczywiście) figurkami w kształcie wiewiórek. Dodatkowo influencerka dodała Instagram Stories z niepublikowanymi dotąd fotografiami z okresu ciąży.

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel – historia związku 

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel tworzą szczęśliwy związek już od kilku lat. W kwietniu 2020 roku opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie, a tym samym potwierdzili, że są razem. Pod koniec lata tego samego roku zaręczyli się (na Mazurach, w towarzystwie pizzy, czyli... najlepiej). Natomiast chwilę później ogłosili, że spodziewają się dziecka. Michalina, bo właśnie tak brzmi imię ich córeczki, przyszła na świat w styczniu 2021 roku. Pełną historię związku Cioci Liestyle i Jakoba Kosela możecie przeczytaj tutaj: