Ciocia Liestyle i Jakob Kosel długo utrzymywali, że są tylko przyjaciółmi. Na Instagram Stories influencerki regularnie pojawiały się wideo, w których realizacji pomagał jej tajemniczy operator. Obserwatorzy nie mieli wątpliwości, że jest nim nowy partner Cioci Liestyle. Niewiele jednak osób domyśliło się, że w rolę operatora wcielał się Jakob Kosel. Para potwierdziła związek w kwietniu tego roku. Gwiazda internetu opublikowała urocze zdjęcie z wakacji, na którym całuje uczestnika Top Model i złożyła mu życzenia urodzinowe. Od tamtej pory chętnie pokazuję się na imprezach branżowych. Natomiast w ubiegłym tygodniu Ciocia Liestyle i Jakob Kosel świętowali urodziny influencerki. Jesteśmy przekonane, że na długo zapamiętają ten dzień. Model i influencer postanowił się bowiem oświadczyć swojej ukochanej. Ostatnio w jednym z wywiadów Jakob Kosel opowiedział o zaręczynach z Ciocią Liestyle, wspólnym mieszkaniu oraz o planowanym ślubie. Poznajcie szczegóły!

Jakob Kosel i Ciocia Liestyle zaręczyli się! Uczestnik Top Model opowiedział o zaręczynach, wspólnym mieszkaniu oraz o ślubie

Jakob Kosel udzielił wywiadu portalowi Pudelek, w którym opowiedział o zaręczynach z Ciocią Liestyle (i pierścionku!), wspólnym mieszkaniu oraz o planowanym ślubie i weselu. Jak się okazuje, model i influencer postanowił oświadczyć się swojej ukochanej w pizzerii na Mazurach. Ciocia Liestyle już wcześniej wybrała pierścionek zaręczynowy – zauważyła go w witrynie sklepowej. Nie miała jednak pojęcia, kiedy partner będzie chciał poprosić ją o rękę. Zdjęcia pierścionka zaręczynowego znajdziecie w naszej galerii (na górze strony).

Co więcej, para urządza teraz nowe – wspólne mieszkanie. Jakob Kosel przyznał, że mają podobny styl, dzięki czemu dobrze się dogadują. W ich mieszkaniu będą dominować meble z lat 60. i 70., którym dadzą drugie życie. Ale w związku z remontem nowego lokum świeżo upieczeni narzeczeni nie skupiają się na razie na planowaniu ślubu i wesela. Ciocia Liestyle i Jakob Kosel skłaniają się ku kameralnej ceremonii. Uczestnik Top Model dodał jednak, że mają wielu znajomych, więc skromna uroczystość może przerodzić się w huczną imprezę. Gratulujemy i czekamy na kolejne szczegóły!

Martyna Wojciechowska potwierdziła zaręczyny z Przemysławem Kossakowskim! >>>