Jakob Kosel i Ciocia Liestyle zaręczyli się w dniu urodzin influencerki. Zobaczcie pierścionek zaręczynowy!

Długo utrzymywali, że są tylko współlokatorami. Być może dlatego, że ona stała się rozpoznawalna, będąc w związku z innym mężczyzną – Wujaszkiem Liestyle, czyli Pawłem Wilczewskim (z którym w zgodzie rozstała się pod koniec 2018 roku). A może dlatego, że po prostu oboje lubią wkręcać wszystkich dookoła (a trudno odmówić im poczucia humoru). W końcu jednak przestali utrzymywać swój związek w tajemnicy. O tym, że są razem Jakob Kosel i Ciocia Liestyle, czyli Agnieszka Wilczewska, poinformowali w kwietniu tego roku – oczywiście na Instagramie. Sugestywny post opublikowała Agnieszka Wilczewska, i zrobiła to w dniu urodzin modela. „Panie Kozel – sto lat” – napisała wówczas pod zdjęciem, na którym czule całuje swojego wybranka. Tym samym nie pozostawiając złudzeń, co do statusu ich związku. 

Dziś, tj. 6 września 2020 roku, to ona obchodzi urodziny, i trzeba przyznać, że jej chłopak zrobił jej nie mniejszą niespodziankę. Jakub Kosel postanowił bowiem... się oświadczyć. Skąd to wiemy? Oczywiście z Instagrama. Przed kilkoma godzinami Ciocia Liestyle zamieściła fotografię, na której siedzi na jachcie i z dumą prezentuje pierścionek zaręczynowy (piękny! – przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii). 

„Urodzinowa Grażynka dostała najpiękniejszy prezent ever. Happy bday to me” – napisała pod zdjęciem, które oznaczyła m.in. hasztagiem #diamondsaregirlsbestfriend, #blingring oraz #niespodzianka. Nie trzeba było czekać długo, by posypały się gratulacje. „BEST. POST. EVER. Jesteście najlepszymi współlokatorami świata” – można było przeczytać w komentarzach obok niezliczonej ilości serduszek i innych wyrazów uznania. Zdjęcie polubiło już zresztą prawie 15 tysięcy fanów Cioci Liestyle, w tym jej koleżanki – inne słynne influencerki: Jessica Mercedes czy Olivia Kijo. My także gratulujemy!

Kiedy para zamierza się pobrać? Coż, data ślubu Cioci Liestyle i Jakoba Kosela nie jest jeszcze wyznaczona. A przynajmniej my nic o tym nie wiemy. Będziemy jednak trzymać rękę na pulsie. Stay tuned!

To nie jedyne zaręczyny gwiazdy „Top Model” w ostatnim czasie. W ten weekend zaręczyła się także Jagoda Judzińska, którą podobnie jak Jakoba Kosela znacie z 5. edycji programu