Gwiazda 5. edycji „Top Model” Jagoda Judzińska właśnie się zaręczyła! I pokazała pierścionek zaręczynowy

Popularność zawdzięcza 5. edycji programu „Top Model”, którego była uczestniczką. Dziś Jagoda Judzińska, bo właśnie o niej mowa, jest też piosenkarką i influencerką – na Instagramie obserwuje ją ponad 30 tysięcy osób. Które nie kryły swojego entuzjazmu z powodu posta, jaki gwiazda opublikowała kilkanaście godzin temu, informując fanów, że... właśnie się zaręczyła!

„Powiedziałam tak” – napisała Jagoda Judzińska pod zdjęciem, na którym ubrana w jeansy i fioletowy sweter stoi na nadmorskim klifie, trzymając za rękę swojego partnera. Prezentując jednocześnie pierścionek zaręczynowy (z klasycznego, żółtego złota i pięknie lśniącym brylantem). W ramach komentarza wstawiła także emotikonki w kształcie serca i pierścionka zaręczynowego (naturalnie!), a wpis oznaczyła hasztagami #engagement, #love, #isaidyes, #love, #zareczyny czy #engagemnetring, tym samym nie pozostawiając złudzeń, co właśnie się stało. Nie trzeba było więc czekać długo, by posypały się gratulacje. „Dobrze zrobiłaś”, „Dużo, dużo miłości” – piszą fani. A sam post polubiło już zresztą ponad 1600 osób (i liczba ta stale rośnie). Jesteście ciekawi? Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie czeka na was zdjęcie modelki i jej zaręczynowego pierścionka. 

Sandra Dorsz ma nowego chłopaka! Finalistka „Top Model” pochwaliła się uroczym zdjęciem >>>

To kolejny etap w życiu Jagody Judzińskiej i jej partnera Michała Zuby (ich wspólne zdjęcie także znajdziecie w naszej galerii), którzy nie sformalizowali jeszcze swojego związku, mimo, że są już rodzicami. W listopadzie ubiegłego roku Judzińska urodziła córeczkę – uroczą Michalinę. Teraz kiedy dziewczynka jest już troszkę odchowana, rodzice będą mogli świętować swój (kolejny) wielki moment. Właśnie zrobili ku temu poważny krok. Gratulujemy!