Sandra Dorsz zdobyła popularność dzięki występowi w 8. edycji programu „Top Model”. 19-latka spodobała się jury oraz widzom, którzy trzymali za nią kciuki. Uczestniczka dotarła do finału, w którym zmierzyła się z Olgą Kleczkowską, Dawidem Woskanianem oraz Stanisławem Obolewiczem. Mimo tego, że nie wygrała „Top Model”, świetnie radzi sobie w branży. Niedawno dowiedzieliśmy się również, że sprawdzi się w nowej roli. Sandra Dorsz zadebiutuje jako aktorka i wystąpi w filmie „Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej. Jakiś czas temu media rozpisywały się na temat jej zauroczenia kolegą z programu „Top Model”, Stanisławem Obolewiczem. Okazało się, że łączy ich tylko przyjaźń. Podobnie było z kolejnym domniemanym związkiem gwiazdy. Sandrę widywano w towarzystwie rapera Żabsona, jednak spekulacje na temat łączącej ich relacji okazały się nieprawdą. Wygląda jednak na to, że celebrytka odnalazła miłość! 19-latka podzieliła się na swoim Instagramie zdjęciem oraz opublikowała Stories, które nie pozostawia wątpliwości, że jest zakochana. Kim jest nowy chłopak finalistki „Top Model”?

Sandra Dorsz z „Top Model” ma nowego chłopaka! Między nimi jest 12 lat różnicy

Sandra Dorsz obecnie wybrała się na wakacje nad polskie morze – bardzo popularną destynację w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa. Finalistka „Top Model” spędza wakacje nad Bałtykiem w towarzystwie swojego nowego chłopaka. Wczoraj modelka opublikowała zdjęcie z molo, na którym przytula się do Lanka – znanego producenta muzycznego. Między nią a jej nowym wybrankiem jest 12 lat różnicy. Sandra i Lanek wyglądają na bardzo zakochanych. Gwiazda opublikowała na Stories również kulisy romantycznej sesji nad morzem, podczas której nie szczędzą sobie czułości. Zobaczcie wspólne zdjęcie pary w galerii powyżej!

Sandra Dorsz z „Top Model” zagra w filmie „Dziewczyny z Dubaju”. Zobaczcie zdjęcia z planu >>>

Kim jest nowy chłopak Sandry Dorsz?

Kamil Łanka – bo tak brzmi prawdziwie imię i nazwisko Lanka – ma 31 lat i jest producentem muzycznym, który ma na koncie współpracę z takimi twórcami jak Bedoes, Białaś czy Taco Hemingway (Lanek wyprodukował ostatni singiel Taco „Polskie Tango”). Artysta należy do wytwórni SBM Label. Na Instagramie obserwuje go 160 tysięcy. On również pochwalił się zdjęciem z Sandrą Dorsz, które udostępnił na swoim Instagram Stories. Zobaczcie w galerii, jak wygląda nowy chłopak finalistki „Top Model”. Pasują do siebie?