Na początku czerwca poznaliśmy obsadę Dziewczyn z Dubaju, czyli wzbudzającego wiele emocji filmu o modelkach i celebrytkach z Polski, które świadczyły usługi seksualne na Bliskim Wschodzie. W głównych rolach zobaczymy jedne z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia – Annę Karczmarczyk, Kasię Sawczuk, Olgę Kalicką oraz Paulinę Gałązkę. Na pewno kojarzycie je z innych rodzimych produkcji, np. z serialu Rodzinka.pl czy głośnych Galerianek w reżyserii Katarzyny Rosłaniec. W filmie wystąpią również Beata Ścibakówna, Jan Englert i Józef Pawłowski. Warto jednak zaznaczyć, że to zaledwie część obsady. Dziś dowiedzieliśmy się bowiem, że kolejną gwiazdą Dziewczyn z Dubaju zostanie Sandra Dorsz – uczestniczka Top Model 8. Poznajcie szczegóły!

Sandra Dorsz z „Top Model” zagra w filmie „Dziewczyny z Dubaju”. Zobaczcie zdjęcia z planu

Sandra Dorsz przekazała swoim fanom radosną wiadomość za pośrednictwem Instagramu. Już niedługo zadebiutuje się na wielkim ekranie! Uczestniczka 8. edycji Top Model, która zawodowo związana jest z agencją Avant Management, zagra w filmie Dziewczyny z Dubaju w reżyserii Marii Sadowskiej.

„Teraz już wszystko jasne. Dziękuję za szansę. Ten film będzie TOTALNYM HITEM. Nie mogę doczekać się premiery, a Wy?” – czytamy w opisie postu opublikowanego przez Sandrę Dorsz. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Obserwatorzy modelki składają jej gratulacje, życzą powodzenia i przyznają, że (podobnie jak główna zainteresowana całą sprawą) nie mogą doczekać się premiery filmu.

 

Na razie nie wiadomo, w którą postać wcieli się Sandra Dorsz. Wiele wskazuje jednak na to, że będzie to rola drugoplanowa. Ale spokojnie – o wszelkich szczegółach będziemy informować was na bieżąco.

Przypomnijmy, że film ma trafić na ekrany kin w całej Polsce w 2021 roku. Za jego produkcje odpowiedzialni są Doda, a właściwie Dorota Rabczewska i Emil Stępień. 

„Dziewczyny z Dubaju”: Wiemy, kto zagra w kontrowersyjnym filmie, którego producentką jest Doda >>>

Zobacz także: