„Dziewczyny z Dubaju”: Kto zagra w filmie, kto odpowiada za reżyserię, i wszystko, co warto wiedzieć o produkcji

W 2015 roku aferą dubajską żyła cała Polska. Nic dziwnego, poznaliśmy wówczas kulisy seksbiznesu, w który zaangażowane były polskie modelki i celebrytki, które wyjeżdżały na Bliski Wschód, by świadczyć usługi seksualne. Nie trzeba było czekać długo, by pojawiła się książka na ten temat – „Dziewczyny z Dubaju” Piotra Krysiaka, która odsłoniła kolejne pikantne szczegóły procederu i... szybko stała się bestsellerem. I to właśnie w oparciu o nią powstaje teraz film o tym samym tytule. Scenariusz napisał Mitja Okorn. Produkcji „Dziewczyn z Dubaju” podjęli się Doda oraz jej mąż Emil Stępień.

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” już na Netflix! To jeden z najpopularniejszych polskich filmów tego roku >>>

Od jakiegoś czasu było już wiadomo, że reżyserią filmu zajmie się Marysia Sadowska, która w wywiadzie dla „Wprost” wyznała, że na „dziewczyny z Dubaju” chce spojrzeć zupełnie z innej perspektywy niż Krysiak. Tajemnicą pozostawała jednak obsada. Aż do teraz. Już wiemy, kto zagra w „Dziewczynach z Dubaju”! Wkrótce ruszą bowiem zdjęcia do filmu.

„Dziewczyny z Dubaju” – Obsada

Zgodnie z wizją Dody, która jest współproducentką filmu, w tytułowe role wcielą się polskie aktorki młodego pokolenia: Anna Karczmarczyk, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka i Paulina Gałązka (jeśli oglądacie „M jak Miłość” i „Rodzinka.pl” na pewno już je znacie – zdjęcia znajdziecie w naszej galerii). „Dziewczyny podpisały już umowy” – zapewnia osoba z produkcji filmu. Kto jeszcze? Na tę informację będziemy musieli jeszcze poczekać – reszta obsady jest jeszcze kompletowana. Wiadomo jednak, że drugoplanowe role zagrać mają wybitni polscy aktorzy. Mówi się między innymi o Grażynie Szapołowskiej, Kindze Preis czy Bogusławie Lindzie. Trzymamy więc rękę na pulsie.

„Usta Usta” znowu na antenie TVN! Kultowy serial sprzed lat powraca >>>

 

 

Zobacz także: