Ciocia Liestyle urodziła! Znamy płeć i imię dziecka! Są też pierwsze zdjęcia

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel zostali rodzicami! Ich pierwsze dziecko na świat przyszło w niedzielę 24 stycznia 2021 roku. Znamy płeć i imię dziecka! I nie będziemy trzymać was w niepewności! Ciocia Liestyle urodziła córeczkę. Dziewczynka otrzymała imię Michalina. 

„Michalina 24.01.2021” – dosłownie przed kilkoma minutami influencerka opublikowała na swoim Instagramie post o takiej treści. Na udostępnionym przez nią zdjęciu widać dwie splecione dłonie – świeżo upieczonej mamy i maluszka. Fotografię już zdążyło polubić ponad 13 tysięcy osób, a z minuty na minutę liczba ta stale rośnie. W komentarzach sypią się także gratulacje.

Jakob Kosel został ojcem!

Radości nie kryje także dumny tata maluszka, Jakob Kosel (który do dziś żartobliwie nazywany jest Współlokatorem). On także tuż po narodzinach córeczki opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcia ze szpitala.

„24.01.2021 TO NAJLEPSZY DZIEŃ W MOIM ŻYCIU! WITAJ NA ŚWIECIE KRÓLEWNO” – napisał pod galerią zdjęć, które przedstawiają go w szpitalnym uniformie i ze łzami wzruszenia w oczach. 

Pozostaje nam tylko pogratulować, a wam przypomnieć historię związku tej pary. Jak się poznali, kiedy się zaręczyli i czy zamierzają się pobrać? Sprawdźcie. 

O tym, że zostaną rodzicami, Jakob Kosel i Ciocia Liestyle poinformowali 23 września ubiegłego roku. Model pokazał wówczas zdjęcie z USG. „Baby Kosel nadciąga” – powiedział wtedy. Od tego czasu śledziliśmy w social mediach zdjęcia Cioci Liestyle z ciążowym brzuszkiem. Podglądaliśmy także, jak przygotowują się do roli rodziców (w tym zabawne perypetie z wózkiem). Teraz rozpoczynają kolejny etap. Stay tuned!