Ciocia Liestyle i Jakob Kosel tworzą jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par wśród influencerów. Są bardzo tajemniczy i rzadko opowiadają o łączącym ich uczuciu publicznie (jeśli już, posługują się określeniami „współlokatorka” i „współlokator”), natomiast chętnie publikują zdjęcia oraz wideo ze swoją córeczką, Michaliną, w roli głównej. W środę (13 grudnia) okazało się, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Agnieszka Wolszczyk, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko gwiazdy mediów społecznościowych, opublikowała wyjątkowe wideo na swoim profilu na Instagramie, na którym widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Z kolei jej partner podzielił się zdjęciem USG.

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel spodziewają się drugiego dziecka

Very special outfit check – napisała Ciocia Liestyle pod najnowszym postem na Instagramie. Cóż, trzeba przyznać, że naprawdę wyjątkowy. Na wideo widać bowiem influencerkę w różowej sukience o długości maxi. Ma ona dość opinający krój, dzięki czemu przepięknie podkreśla sylwetkę, w tym... ciążowy brzuszek. Zobaczcie:

Jakob Kosel również update’ował swoich obserwatorów i obserwatorki. Pokazał zdjęcie, na którym pozuje obok monitora wyświetlającego zapis USG. Co więcej, ujawnił, że jego drugie dziecko z Ciocią Liestyle przyjdzie na świat w 2024 roku. Niestety szczegóły (chociażby te związane z dokładną datą urodzin czy płcią) pozostają tajemnicą. Możemy się spodziewać, że poznamy je „dopiero” po porodzie. Oczywiście, to zrozumiałe, że rodzice chcą cieszyć się tym czasem jedynie w gronie najbliższych i warto to uszanować.

A WIĘC RODZINA WSPÓŁLOKATORKÓW SIĘ POWIĘKSZA. W 2024 BĘDZIE JESZCZE ZABAWNIEJ – napisał Jakob Kosel na Instagramie.

Pod postami na profilach influencerskiej pary pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami, w tym od ich znanych znajomych. 

Juhuuuu wreszcie ! Gratulacje ! – napisała Jessica Mercedes pod wideo na profilu Cioci Liestyle

Graaaaatulacje!!!!!!! – brzmi komentarz Maffashion pod tym samym postem

No w końcu!!!! Wyglądasz PIĘKNIE – stwierdziła Zofia Zborowska-Wrona, komentując film Cioci Liestyle

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel – historia związku

To ogłoszenie jest dobrą okazją do tego, by przypomnieć historię związku Cioci Liestyle i Jakoba Kosela. Nie wiadomo, od kiedy dokładnie są razem. Oficjalnie influencerka potwierdziła związek w kwietniu 2020 roku, składając ukochanemu życzenia urodzinowe i publikując pierwsze wspólne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Kilka miesięcy później dowiedziałyśmy się, że para zaręczyła się. Co ciekawe, influencer oświadczył się swojej partnerce podczas wyjazdu na Mazury, do tego w towarzystwie pizzy (powiedzmy sobie szczerze – iconic). We wrześniu tego samego roku Agnieszka Wolszczyk ogłosiła, że jest w ciąży. Podobnie jak wiele innych gwiazd, zrobiła to za pośrednictwem IG. Wspomniana Michalina przyszła na świat w styczniu 2021 roku i właściwie od razu zdobyła sympatię fanek i fanów swoich rodziców. W maju ubiegłego roku twórcy internetowi opowiedzieli o kolejnej ważnej zmianie w ich życiu. Kupili dom. Remont dobiega końca. Mamy nadzieję, że zarówno im, jak i ich dzieciom będzie się tam dobrze mieszkało.