Jessica Mercedes i Kuba Karaś przez ponad dwa lata tworzyli jedną z najbardziej cool par w rodzimym show-biznesie. Niestety wiele wskazuje na to, że ich związek to już przeszłość. Informacje na ten temat przekazał jeden z popularnych serwisów plotkarskich. Kiedy doszło do rozstania i dlaczego influencerka oraz muzyk podjęli taką decyzję? Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się!

Jak podał „Pudelek”, Jessica Mercedes i Kuba Karaś rozstali się. Według informatora / informatorki serwisu, zakończyli związek podczas ostatniej – wspólnej podróży pod Stanach Zjednoczonych. Podobno temat rozstania został podjęty przez muzyka i współtwórcę grupy The Dumplings.

Do rozstania blogerki i muzyka doszło w styczniu podczas ich romantycznego wypadu do Los Angeles. Inicjatorem zakończenia relacji był Kuba – twierdzi informator „Pudelka”.

Warto zaznaczyć, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś nie skomentowali jeszcze medialnych doniesień. Uwagę fanów oraz fanek zwrócił jednak fakt, że główni zainteresowani całą sprawą usunęli niemal wszystkie wspólne zdjęcia ze swoich profili w mediach społecznościowych. Jedna z najpopularniejszych influencerek w Polsce zostawiła tylko jedno z nich. Chodzi o fotografię, która została wykonana podczas profesjonalnej sesji do magazynu „Vogue”. 

Co więcej, gwiazda internetu i muzyk nie obchodzili w tym roku walentynek. Jessica Mercedes spędziła tak zwane święto zakochanych na zajęciach jogi. Natomiast Kuba Karaś opublikował wymowne wideo, na którym balony w kształcie serca są przebijane przez noże. 

W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego jak czekać na oficjalne oświadczenie ze strony Jessiki Mercedes i / lub Kuby Karasia.