Damiano David to jeden z najbardziej hot wokalistów nie tylko we Włoszech, ale również w całej Europie. Z muzyką jest związany od lat. Jednak światową sławę zdobył w 2021 roku, gdy grupa Måneskin, której jest liderem, zwyciężyła w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Widzki oraz widzowie pokochali głos, look, a także (rockowy) styl pochodzącego z Rzymu artysty. Co więcej, zaczęli interesować się jego życiem prywatnym. Najbardziej spostrzegawcze osoby zauważyły, że Damiano David jest w wieloletnim związku z Giorgią Soleri. Co wiemy o modelce oraz o uczuciu, które połączyło ją z topowym wokalistą? Poznajcie historię ich związku. 

Damiano David ma dziewczynę? Wszystko, co wiemy o Giorgii Soleri 

Po finale 65. Konkursu Piosenki Eurowizji wiele osób podejrzewało, że Damiano David jest w związku z Victorią De Angelis, czyli koleżanką z zespołu. Artyści świetnie się razem dogadują na scenie i poza nią, poza tym w sieci można znaleźć wiele zdjęć, na których pozują razem. Jednak w rzeczywistości łączy ich „tylko” przyjaźń. W mediach pojawiły się również doniesienia, według których lider Måneskin spotyka się z modelką Drusillą Gucci, ale i one okazały się nieprawdziwe. Niemniej jednak serce Damiano Davida jest zajęte. Popularny, a zarazem ultra przystojny wokalista odnalazł szczęście u boku Giorgii Soleri. Kim jest jego ukochana?

Giorgia Soleri ma 25 lat i urodziła się w Mediolanie. Natomiast od kilku lat mieszka w Rzymie. Zawodowo zajmuje się modelingiem – ma na swoim koncie udział w wielu kampaniach reklamowych oraz profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Może się także pochwalić popularnością w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie (@giorgiasoleri_) obserwuje ponad 455 tysięcy osób z całego świata, w tym Chiara Ferragni, czyli jedna z najpopularniejszych blogerek na świecie. 

Jakiś czas temu mówiono również o tym, że Giorgia Soleri stoi za stworzeniem nazwy zespołu, którego liderem jest Damiano David. Powód? Modelka ma duńskie korzenie, a måneskin w języku duńskim oznacza światło księżyca. Warto jednak wspomnieć, że to tylko plotki. Przodkowie Giorgii Soleri – owszem – pochodzą z Danii. Ale za wymyślenie nazwy włoskiej grupy odpowiada wspomniana już Victoria De Angelis.

Giorgia Soleri napisała książkę!

Kilka dni temu, na początku maja 2022, premierę miała powieść autorstwa Soleri „La signorina Nessuno”, która opowiada o miłości, jak i walce o samą siebie. Z opisu publikacji dowiadujemy się, że przeplatają się w niej poezja, proza ​​i ilustracje. Tym samym okazuje się, że Giorgia jest nie tylko zaangażowaną działaczką na rzecz praw kobiet i popularną influencerką, ale także ma talent pisarski! Oczywiści Damiano nie kryje swojej dumy z tak zdolnej partnerki i nie omieszkał kilka razy na swoim instagramowym koncie, zwłaszcza na Instagram Stories podzielić się ze swoimi fankami i fanami informacjami na temat publikacji. 

Damiano David i Giorgia Soleri – historia związku

Damiano David i Giorgia Soleri bardzo długo utrzymywali swój związek w tajemnicy. Spostrzegawcze fanki oraz fani domyślili się jednak, że łączy ich „coś więcej”, ponieważ publikowali w mediach społecznościowych (na czele z TikTokiem) zdjęcia i wideo wykonane w tych samych miejscach. Dodatkowo Giorgia Soleri jest jedną z zaledwie 124 osób, które Damiano David obserwuje na Instagramie. Poza tym należy do grona, któremu regularnie lajkuje posty (#zazdro). Niestety nie wiadomo, od kiedy wokalista i modelka są razem, a także jak i gdzie się poznali. Do tej pory niechętnie mówią o tym, co ich łączy. 

Damiano David i Giorgia Soleri – zaręczyny

Niedawno Damiano David zrobił jednak wyjątek – w maju 2021 roku pokazał na Instagram Stories zdjęcie, na którym przytula siedzącą na jego kolanach ukochaną. Okazja ku temu była wyjątkowa. A mianowicie: zaręczyny. Damiano David poprosił Giorgię Soleri, by została jego żoną. Po prawie czterech latach jak można powiedzieć „nie”? – napisał lider zespołu Måneskin na zdjęciu. 

Zobacz także:

Damiano David i Giorgia Soleri – ślub

Damiano David i Giorgia Soleri już niebawem staną na ślubnym kobiercu. Szczegóły ceremonii nie są jeszcze znane (i niestety nie wiadomo, czy wokalista i modelka w ogóle będą chcieli je zdradzać). Wszystko wskazuje jednak na to, że ślub odbędzie się w 2022 roku. 

Damiano David i Giorgia Soleri na Instagramie

Damiano David oraz Giorgia Soleri są aktywni w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, jak również z TikTokiem. Regularnie publikują nowe posty na swoich profilach. Jednak ich wspólne zdjęcia to rzadkość. Stories, za pośrednictwem którego Damiano David poinformował o zaręczynach, jest jednym z nielicznych. Kolejną relacją piosenkarz podzielił się „dopiero” na początku 2022 roku. Na selfie w lustrze Damiano David i Giorgia Soleri wyglądają na bardzo szczęśliwych, poza tym zakochanych w sobie. Podobnie jak na zdjęciach, którymi lider zespołu Maneskin podzielił się wiosną tego roku. Ale z tobą wszystko jest zabawniejsze – stwierdził w opisie postu.

Damiano David i Giorgia Soleri – wspólne zdjęcia

Jak wspominałyśmy oraz wspominaliśmy, Damiano David i Giorgia Soleri bardzo dbają o swoją prywatność. Jednak na początku marca 2022 roku pojawili się na premierze książki „X” autorstwa Valentiny Miry i zostali razem sfotografowani. Kilka zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.

--

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.