Zespół Maneskin, który wygrał tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji, robi furorę w całej Europie, w tym w Polsce. Najwięcej mówi się o Damiano Davidzie, czyli wokaliście, a zarazem frontmanie włoskiej grupy. Wiele osób uważa, że 22-latek ma niesamowity głos. Poza tym jest bardzo przystojny. Jak się okazuje, Damiano David ma starszego brata, który jest do niego bardzo podobny. Sprawdźcie, jak wygląda Jacopo! 

Damiano David ma brata, który jest niemal identyczny! Jak wygląda?

Damiano David ma starszego brata. Jacopo, bo właśnie tak brzmi imię mężczyzny, ma 25 lat i wszystko wskazuje na to, że jest fanem piłki nożnej. Na jego profilu na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 15 tysięcy osób z całego świata, można znaleźć m.in. zdjęcie ze stadionu, jak również takie, na którym pozuje z piłkarzem Francesco Totti. Nie brakuje także fotografii Jacopo z ukochaną. Podobnie jak Damiano David, jego starszy brat ma narzeczoną. Wyglądają na bardzo w sobie zakochanych i szczęśliwych. 

A jak wygląda Jacopo David? Wiele osób uważa, że jest bardzo podobny do lidera zespołu Maneskin. Obaj są wysocy, poza tym mają brązowe oczy, ciemne i nieco dłuższe włosy, a także smukłe twarze. Różni ich natomiast styl. Zresztą, możecie się o tym przekonać same i sami. W naszej galerii (na górze strony) znajdziecie zdjęcia Jacopo, czyli starszego brata Damiano Davida. 

David Damiano i zespół Maneskin w Polsce. Znamy datę kolejnego koncertu!

Mamy także dobrą wiadomość dla polskich fanek i fanów Damiano Davida, a także jego kolegów oraz koleżanki z zespołu. Już niebawem Maneskin ponownie pojawi się w Polsce. Kiedy dokładnie? Damiano, Victoria, Thomas i Ethan wystąpią 19 sierpnia 2021 roku na festiwalu Open’er Park w Gdyni.