Kilka dni temu dowiedzieliśmy się i dowiedziałyśmy się, że zespół Maneskin, czyli objawienie tegorocznej Eurowizji, wystąpi w Polsce, a konkretnie na Polsat SuperHit Festiwal. Koncert odbędzie się jeszcze w czerwcu. Nie martwcie się jednak, jeśli nie udało wam się kupić biletów na to wydarzenie, a co za tym idzie: nie będziecie mogły i mogli pojawić się w Operze Leśnej. Jak się okazuje, wykonawcy oraz wykonawczyni hitu I Wanna Be Your Slave wrócą do kraju nad Wisłą. I to szybciej niż mogłoby się wydawać. Oto wszystko, co musicie wiedzieć na ten temat. 

Maneskin wystąpi na festiwalu Open’er Park!

Organizatorzy festiwalu Open’er Park powered by Orange, który odbędzie się w dniach 15 lipca – 22 sierpnia 2021 roku, właśnie poinformowali, że na scenie w Parku Kolibki w Gdyni wystąpi m.in. grupa Maneskin z Damiano Davidem na czele. Na kiedy zaplanowano pierwszy – regularny koncert włoskiego zespołu w Polsce? Spieszymy z odpowiedzią. Damiano, Victoria, Thomas oraz Ethan wystąpią dla polskich fanek i fanów 19 sierpnia, czyli pod sam koniec wyjątkowego festiwalu muzycznego. 

 

 

Maneskin na Open’er Park powered by Orange – bilety

Chcecie zobaczyć Maneskin na Open’er Park powered by Orange? Jeżeli brzmi tak, zapiszcie w swoich kalendarzach datę 22 czerwca 2021. Bo właśnie wtedy startuje sprzedaż biletów na wyjątkową edycję Open’er Festival. Karnety będą dostępne na oficjalnej stronie internetowej wydarzenia.  

Open’er Park powered by Orange – line-up

Wszystko wskazuje na to, że Maneskin to jedna z największych gwiazd Open’er Park powered by Orange. Kto jeszcze wystąpi na festiwalu? Swój udział potwierdziły i potwierdzili dotąd: Brodka, The Dumplings, Quebonafide, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, schafter, Artur Rojek, Organek, Molesta Ewenement, Kwiat Jabłoni, Maria Peszek, Sokół / Rasmentalism / Rosalie, Pezet, Tymek, Rysy / Kamp! / A_GIM, Zalewski i Amelie Lens / DEAS.

 

Zobacz także: