Damiano David to obecnie jeden z najbardziej hot wokalistów. Od kilku miesięcy wraz z przyjaciółmi z zespołu Maneskin, który wygrał Eurowizję 2021, są w nieustającej trasie, dając koncerty na całym świecie. Nic zatem dziwnego, że gdy tylko Włoch znalazł chwilę, to popędził do swojej ukochanej, aktywistki i pisarki Giorgi Soleri.

Damiano David i Giorgia Soleri – włoskie wakacje 

Para wspólnie spędziła krótkie wakacje w Apulii, czyli jednym z ulubionych wakacyjnych regionów Włoszek i Włochów, słynącym z tradycyjnych domków (trulli), świetnego wina i pięknych plaż. Zresztą narzeczeni chętnie dzielili się w sieci momentami (plażowanie, pływanie, wspólne gotowanie i robienie prania, czyli wszystko to, czego im brakuje na co dzień ze względu na zajętość) ze swojego wypoczynku. A po powrocie z urlopu zdecydowali się na poruszający gest!

Nowy członek rodziny Damiano Davida i Giorgi Soleri

Okazuje się, że Damiano i Giorgia przyjęli pod swój dach trzeciego kotka! To biały zwierzak, który został nazwany Ziggy Stardust. Chyba nowi rodzice lubią twórczość Dawida Bowiego, ale też pamiętają, że i jego oczy różniły się od siebie podobnie jak to jest w przypadku białego kociaka. Ziggy to 6-letni kotek uratowany przez włoską fundację Oasi Felina di Pianoro zajmującą się kotami i pieskami, które potrzebują ratunku i nowych domów. Dużo przeszedł, był ofiarą przemocy, wiele wycierpiał ze strony złych ludzi, chorował, nie jadł. Wolontariusze nagłaśniali w social mediach jego sytuację i cała ta historia tak poruszyła wokalistę Maneskin i jego dziewczynę, że postanowili zapewnić kotkowi nowy, wygodny a przede wszystkim kochający dom.

Damiano wrzucił na InstaStory wideo z ośrodka z momentu odbioru kotka. Zaś Giorgia podzieliła się postem, w którym przedstawia swoim fankom i fanom nowego członka rodziny. 

Mam 6 lat miauczę jak kaczka, trzęsę się na znak uznania, moje małe niebieskie oczko jest ślepe, mam heterochromię [różnobarwne tęczówki - przyp. red.] i anizokorię [różna średnica źrenic, będąca wynikiem zaburzenia odruchu źrenicznego po jednej ze stron], myję się robiąc hałas bardzo podobny do was ludzie, kiedy siorbiecie rosół (...) – napisała w imieniu Ziggy'ego Giorgia.

Nie omieszkała przy tym dodać, że Ziggy uwielbia spać, ale innych domowników chętnie budzi. Wśród jego rozrywek jest też przytulanie się. 

Koty Damiano Davida i Giorgi Soleri

Nie da się ukryć, że Damiano i jego dziewczyna nie tylko kochają zwierzęta, ale przede wszystkim są kociarzami! W ich mieszkaniu w Rzymie mieszkają już dwa inne koty. Pierwszy z nich to Legolas, w skrócie Lego. Drugi nazywa się Bidet, a to dlatego, że już pierwszego dnia w u Damiano i Giorgi utknął w bidecie!

Zobacz także:

Cóż, stąd właśnie biorą się te wszystkie dziwne imiona naszych zwierzaków i u gwiazd rocka nie jest inaczej. Poza tym koty Damiano i jego dziewczyny to gwiazdy Instagrama, bo często goszczą w postach i relacjach swoich opiekunów.

Damiano David i Giorgia Soleri – historia związku

Damiano David i Giorgia Soleri są w związku od kilku ładnych lat, poznali się jeszcze w nastoletnich czasach i szybko w sobie zakochali. Podobno są zaręczeni i planują ślub, choć na pewno nie jest to łatwe, kiedy są w ciągłych rozjazdach. On wraz zespołem Maneskin koncertuje w różnych zakątkach świata, ona promuje swoją książkę, jak i walczy o prawa kobiet. Mimo wszystko widać, że wiele ich łączy i ich związek jest silny mimo częstej rozłąki. A może to jest klucz do sukcesu ich relacji?