Leighton Meester i Adam Brody to jedna z naszych ulubionych par w show-biznesie. Gwiazdy bardzo dbają o swoją prywatność. A co za tym idzie: niechętnie opowiadają o łączącym ich uczuciu. Tym razem aktor, którego możesz kojarzyć z takich produkcji, jak Życie na fali czy Mr. & Mrs. Smith zrobił wyjątek i opowiedział o małżeństwie z Leighton Meester. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? Za co najbardziej kocha swoją żonę? Wyznanie Adama Brody’ego doprowadzi cię do łez!

Adam Brody opowiedział o małżeństwie Leighton Meester

Adam Brody pojawił się w najnowszym odcinku podcastu Unqualified. W rozmowie z jego autorką, Anną Faris, opowiedział o początkach znajomości z Leighton Meester, ich małżeństwie oraz o łączących ich uczuciach. Jak się okazało, gwiazdy poznały się około 15 lat temu w Canter’s Deli w Los Angeles, gdzie oboje jedli akurat obiad. Leighton towarzyszyła wtedy obsada serialu Plotkara, którego była gwiazdą (i, powiedzmy sobie szczerze, wciąż jest). Przyszli małżonkowie wpadali na siebie jeszcze kilka razy w przyszłości, zagrali nawet razem w filmie Córka mojego kumpla. Jednak Adam Brody spotykał się wtedy z kimś innym. Ich drogi złączyły się ponownie dopiero rok później

Aktor przyznał, że Leighton Meester od początku mu się podobała. „Jest niebiańskim stworzeniem” – stwierdził w rozmowie z Anną Faris. Na początku nie wiedział jednak, czy jest ona dobrą osobą, czy nie, a to ze względu na jej rolę w serialu Gossip Girl. Z czasem przekonał się natomiast, że Leighton Meester to niesamowita osoba, do tego najsilniejsza, jaką zna. Jak sam przyznał, słowa nie są w stanie opisać tego, jak cudowna jest jego partnerka.

„Jest najsilniejszą, najlepszą osobą, jaką znam. Jest moim kompasem moralnym i Gwiazdą Północną i po prostu nie mogę powiedzieć o niej wystarczająco dobrych rzeczy. To jest szalone” – przyznał Adam Brody w podcaście Unqualified. 

Przypomnijmy, że Leighton Meester i Adam Brody wzięli ślub w 2014 roku. Rok później zostali rodzicami po raz pierwszy. Odtwórczyni roli Blair w serialu Plotkara urodziła wtedy córeczkę, dla której wraz z mężem wybrała imię Arlo. W kwietniu ubiegłego roku dowiedzieliśmy się natomiast, że rodzina Leighton Meester i Adama Brody’ego już wkrótce się powiększy. Ich drugie dziecko (syn) przyszedł na świat we wrześniu 2020 roku, o czym poinformował dumny tata podczas wydarzenia Twitch The Fun Time Boys Game Night Spectacular. W naszej galerii (na górze strony) możesz zobaczyć wspólne zdjęcia pary.