Adam Levine i Behati Prinsloo uchodzą za jedną z najbardziej rock'n'rollowych par w Hollywood. Wokalista Maroon 5 i modelka Victoria's Secret są razem już niemal dekadę, jednak ich rockowe podejście do życia towarzyszy im w kolejnych etapach – od zaręczyn, przez ślub, aż po dzieci. Choć wspólnie tworzą przeuroczą rodzinę, od niedawna idealny obrazek został zaburzony przez plotki na temat wielu romansów 43-letniego muzyka. Czy para przetrwa próbę losu? Nie wiemy. Wiemy jednak jak znany wokalista poznał rozchwytywaną modelkę, kiedy wzięli ślub i jak nazywają się ich dzieci. Jesteście ciekawe i ciekawi love story tej gorącej pary? Oto wszystko, co wiemy na temat historii związku Adama Levine i Behati Prinsloo

Adam Levine i Behati Prinsloo – historia związku 

Pierwsze plotki na temat związku wokalisty Maroon 5 i modelki Victoria's Secret pojawiły się maju w 2012 roku, krótko po tym jak Levine rozstał się z innym aniołkiem, Anną Vyalitsyną. Wokalista szukał wówczas dziewczyny do najnowszego teledysku. Jedna z naszych przyjaciółek stwierdziła, że Adam powinien mnie poznać. Mówiła, że jestem prawdziwą chłopczycą, która jest gotowa na sceny akcji w teledysku – powiedziała w 2019 roku w wywiadzie dla magazynu „People” Behati, wspominając pierwsze spotkanie z przyszłym mężem. I choć modelka ostatecznie nie zagrała w klipie, para nadal wymieniała się mailami – Ta korespondencja była tak naturalna, że mam wrażenie, że zakochaliśmy się w sobie przez maila.

W czerwcu zakochani przyłapani zostali na gorącym pocałunku podczas przedślubnego przyjęcia przyjaciół na wyspie Kauai. Para zadebiutowała publicznie dopiero w październiku tego samego roku podczas organizowanego przez magazyn „GQ” Balu Gentlemanów. Behati żartobliwie zaczepiała Adama. Gdy Levine wyszedł zapalić, para trzymała się za ręce – powiedział wówczas informator „Page Six”.

fot. Getty Images

Kilka miesięcy później świat obiegła informacja o rozstaniu pary. Kolejny szybki związek wykonawcy „Moves like Jagger” z aniołkiem Victoria's Secret? Nic podobnego. Choć Adam i Behati spędzili kilka miesięcy osobno, w lipcu 2013 roku ogłosili zaręczynyAdam uklęknął na kolano, to było bardzo old schoolowe! Zadzwonił do moich rodziców, pytając o zgodę! Bardzo poważne – zdradziła wówczas modelka w rozmowie z „ET Canada”. Wokalista Maroon 5 podarował ukochanej pierścionek z lat trzydziestych XX wieku. 

Adam Levine i Behati Prinsloo – ślub

Adam Levine i Behati Prinsloo pobrali się w lipcu 2014 roku w Cabo San Lucas w Meksyku. Wcześniej przez wiele lat Levine zarzekał się jednak, że nie weźmie ślubu. Nigdy się nie ożenię. Uważam, że nie trzeba brać ślubu, chyba, że poznam tą jedyną osobę, z którą chcę spędzić resztę życia – powiedział w październiku 2013 roku wokalista w „The Tonight Show Starring Jay Leno”. Ślubu udzielił parze bliski przyjaciel muzyka, Jonah Hill. Na uroczystości nie zabrakło największych gwiazd takich jak Robert Downey Jr., Coco Rocha, Candice Swanepoel czy Jason Segel. 

Dwa miesiące po hucznym weselu Levine opowiedział, jak czuję się w roli męża w rozmowie z Ellen DeGeneres. Nigdy nie sądziłem, że tak mi się to spodoba. Teraz często nazywam Behati swoją żoną. Mówię to często bez powodu – żona, żona, żona. Kocham to! Zmieniłem nawet jej nazwę kontaktu w telefonie na „żona”.

Adam Levine i Behati Prinsloo – dzieci

W kwietniu 2016 roku Adam Levine oznajmił, że para spodziewa się dziecka. Wokalista opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ciężarnej Behati w bikini z podpisem moje dwie ulubione fanki Lakersów. Dwa dni wcześniej sama modelka tajemniczo ogłosiła swoją ciążę, publikując obraz kobiety z brzuszkiem. Pierwsze dziecko pary przyszło na świat 21 września 2016 roku. Córeczka otrzymała imię Dusty Rose Levine.

Rok później Levine i Prinsloo ogłosili, że spodziewają się kolejnej córki. Chcę mieć dużo dzieci, uwielbiam chaos. Behati ma podobnie. Jest jedynaczką, więc najchętniej miałaby setkę dzieci. Nie wiem, czy jestem w stanie to udźwignąć. To dużo maluchów do wykarmienia – żartował wówczas muzyk. Gio Grace przyszła na świat 15 lutego 2018 roku.