Adam Levine i Behati Prinsloo przez wiele lat uchodzili za idealną, rock'n'rollową parę Hollywood. 43-letni muzyk i 34-letnia modelka Victoria's Secret wiedli, jak mogło się wydawać, idealne życie. Para w 2014 roku wzięła ślub i założyła rodzinę. Niedawno szczęśliwi rodzice poinformowali, że Dusty Rose i Gio Grace doczekają się rodzeństwa. Niewiele później pojawiły się informacje na temat romansu Adama z 23-letnią influencerką. A za nimi kolejne i kolejne oświadczenia kobiet, które miały spotykać się z wokalistką Maroon 5. Levine poświęca tyle samo energii na powiększanie rodziny, co na przygodne znajomości? Muzyk wydał oświadczenie, w którym odpiera zarzuty.

Adam Levine zdradzał Behati Prinsloo z wieloma kobietami?

Kilka dni temu 23-letnia Sumner Stroh opublikowała serię filmików, w których opowiada o swoim trwającym ponad rok romansie z 43-letnim wokalistą. Influencerka poparła swoją historię dowodami i w ten oto sposób świat obiegły fragmenty rozmów, które jednoznacznie potwierdzają znajomość tej dwójki. Ze screenów dowiadujemy się, że Adam Levine chciał nazwać swoje trzecie dziecko imieniem kochankiZdaję sobie sprawę, że nie jestem ofiarą w tej sytuacji. Bardzo współczuję Behati i jej dzieciom i bardzo przepraszam za swoje zachowanie. Nie wiedziałam, jaką rolę gram w tym wszystkim – tłumaczyła na TikToku Sumner.

Niedługo później inna influencerka o imieniu Maryka opublikowała serię screenów rozmów ze znanym wokalistą. Na sugestię, że modelka musi odpocząć od Instagrama i mediów społecznościowych, Levine odpowiedział: Haha możesz się rozpraszać się przez sypianie ze mną! 

Inna dziewczyna, Alyson Rosef, podzieliła się na TikToku (w nagraniu, które zostało usunięte) serią prywatnych rozmów z Instagrama. W jednej wiadomości Adam Levine napisał: Nie powinienem z tobą rozmawiać, wiesz o tym, prawda? 

Adam Levine wydał oświadczenie 

W odpowiedzi na wszystkie oskarżenia, Adam Levine opublikował krótkie oświadczenie, w którym odnosi się do wszelkich plotek na temat swojego romansu (romansów) z influencerką, Sumner Stroh. 

Dużo się teraz o mnie mówi. Chcę oczyścić atmosferę. Podjąłem złą decyzję, rozmawiając o imieniu mojego przyszłego dziecka z kimkolwiek innym niż moją żoną i to w dwuznaczny sposób. Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia. W niektórych przypadkach moje zachowanie było niewłaściwe. Zająłem się tym i podjąłem kroki, aby wspólnie z rodziną temu zaradzić. Na tym świecie zależy mi jedynie na mojej żonie i dzieciach. Byłem głupi i naiwny, że ryzykowałem jedyną rzeczy, która się dla mnie naprawdę liczy. To był mój największy błąd. Nigdy więcej tego nie zrobię. Biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Przejdziemy przez to. I przejdziemy przez to razem – napisał na Instagramie Adam Levine.

Jak na plotki o romansach zareagowała ciężarna Behati? Modelka na razie milczy, jednak nie spodziewamy się komentarza z jej strony.