Jeszcze niedawno pisaliśmy i pisałyśmy o powiększającej się rodzinie Levine-Prinsloo. Modelka Victoria's Secret w połowie września ogłosiła, że wraz z wokalistą Maroon 5 spodziewają się trzeciego dziecka. Zaledwie kilka dni później świat obiegła informacja o domniemanym romansie Adama Levine z modelką z Instagrama, Sumner Stroh. Urodzona w 1999 roku influencerka opublikowała na swoim profilu na TikToku filmiki, w których wyjaśnia jak doszło do romansu ze znanym muzykiem, dołączając dowody z ich konwersacji. Levine miał zdradzać Behati Prinsloo przez ponad rok.

Adam Levine zdradzał Behati Prinsloo? Są dowody

Adam Levine Behati Prinsloo są małżeństwem od 2014 roku, spotykają się dwa lata dłużej. Para doczekała się dwójki dzieci, trzecie jest w drodze. Rodzina jak z obrazka? Tak mogło się wydawać jeszcze do niedawna. Kilka dni temu zaczęły pojawiać się  pierwsze informacje o domniemanym romansie 43-letniego muzyka z dużo młodszą influencerką. Plotki potwierdziła nawet sama kochanka Levine, 23-letnia Sumner Stroh. Dziewczyna zamieściła na TikToku serię nagrań, w których szczegółowo tłumaczy się z trwającego rok romansu z żonatym wokalistą. Jak się okazuje, relacja zaczęła się w 2020 roku. 

Miałam romans z żonatym mężczyzną, który jest w związku małżeńskim z modelką Victoria's Secret. Byłam młoda i naiwna, czuję, że byłam wykorzystana. Byłam łatwym celem do manipulacji. Adam i ja widywaliśmy się przez około rok. W pewnym momencie przestaliśmy rozmawiać na kilka miesięcy. Gdy Adam znowu do mnie napisał, zapytał się czy nie przeszkadzałoby mi, gdyby nazwał swoje kolejne dziecko moim imieniem – opowiada Sumner, pokazując jednocześnie fragmenty rozmów ze znanym muzykiem.

Stroh wyjaśniła również, że opublikowała całą historię na TikToku, by ubiec tabloidy, które planowały opisał tę historię. Wysłałam zrzuty ekranu rozmów z Levine kilka zaufanym przyjaciołom i jeden z nich próbował sprzedać je dużemu portalowi plotkarskiemu. Dlatego to nagrywam.

@sumnerstroh embarrassed I was involved w a man with this utter lack of remorse and respect. #greenscreen ♬ original sound - Sumner Stroh

Romans Adama Levine i Sumner Stroh

Pierwszy filmik influencerki został obejrzany ponad trzynaście milionów razy w niecałą dobę. Nie został jednak odebrany pozytywnie. Wiele osób wypomniało Sumner, że związek Levine i Prinsloo jest publiczny i wszyscy wiedzą, że para jest ze sobą prawię dekadę. Przestań udawać ofiarę. Jedyną prawdziwą ofiarą w tej sytuacji jest Behati i jej dzieci – napisała jedna z użytkowniczek TikToka. Stroh odpowiedziała na ten komentarz w kolejnym nagraniu, gdzie ujawniła jeszcze więcej szczegółów na temat romansu z Levine.

Chcę, żebyście wiedzieli, że jestem zawstydzona i zażenowana swoim zachowaniem. Nie chciałam jednak tego mówić, żeby nikt nie zarzucił mi grania ofiary. Wyszło na odwrót. Pozwólcie, że wyjaśnię kilka rzeczy. Po pierwsze, Adam sprawiał wrażenie, jakby jego małżeństwo z Behati było skończone i po prostu nie mówili o tym publicznie. Byłam nowa w Los Angeles i myślałam, że przy tak wielkich nazwiskach to normalne zachowanie. Dlatego czuję się wykorzystana, ponieważ Adam wiedział, że uwierzę w każde jego słowo. Poza tym, Levine pisał do mnie ze swojego oficjalnego konta na Instagramie – nie miałam powodów, by mu nie wierzyć. Teraz myślę, że to był jego sposób na manipulację mną. 

Zdaję sobie sprawę, że nie jestem ofiarą w tej sytuacji. Bardzo współczuję Behati i jej dzieciom i bardzo przepraszam za swoje zachowanie. Nie wiedziałam jaką rolę gram w tym wszystkim – kończy Sumner.

@sumnerstroh Replying to @alanasanders89 ♬ original sound - Sumner Stroh

Romans Adama Levine – kim jest Sumner Stroh?

Sumner Stroh urodziła się 11 sierpnia 1999 roku w Stanach Zjednoczonych. Ukończyła studia na Uniwersytecie w Teksasie. Do Los Angeles przeprowadziła się w 2020 roku i od tego czasu próbuje swoich sił jako influencerka, modelka OnlyFans i youtuberka. Sumner ma ponad 360 tysięcy obserwatorów na Instagamie i niecałe 370 tysięcy na TikToku. Reprezentowana jest przez Verge Agency.