Adam Levine i Behati Prinsloo: dzieci

Adam Levine i Behati Prinsloo wzięli ślub w lipcu 2014 roku i od tego czasu nieprzerwanie tworzą zgraną parę. We wrześniu 2016 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, Dusty Rose. Dziewczynka zadebiutowała publicznie w lutym 2017 roku podczas ceremonii odsłonięcia gwiazdy taty w Alei Gwiazd w Los Angeles (Hollywood Walk of Fame).

Mam córkę, mam najpiękniejszą żonę na całym świecie. Jestem jedną z najszczęśliwszych osób, jakie kiedykolwiek żyły i nie ma to nic wspólnego ze mną. Ma to związek z osobami, które mnie kochają i bardzo im za to dziękuję – mówił wówczas rozentuzjazmowany mąż i ojciec.

W lutym 2018 roku do Dusty Rose dołączyła siostra – Gio Grace. Tuż przed jej pojawieniem się na świecie Adam rozmawiał z Ellen DeGeneres o byciu rodzicem, dzieląc się wówczas pragnieniem posiadania licznej gromadki potomstwa.

Chcę dużo dzieci. Rozkwitam w chaosie – stwierdził muzyk.

Adam Levine i Behati Prinsloo: rodzina się powiększa

Wszystko wskazuje na to, że 43-latek jest coraz bliżej spełnienia swojego marzenia. Lider Maroon 5 i 34-letnia modelka Victoria’s Secret spodziewają się trzeciego dziecka. Nieoficjalnie poinformował o tym serwis „Daily Mail”, publikując zdjęcia z ich lunchu w Santa Barbara, gdzie przyszła mama zaprezentowała się w jedwabnej kwiecistej sukience, która odsłaniała wyraźnie zarysowane ciążowe krągłości.

W rozmowie z „Entertainment Tonight” w listopadzie ubiegłego roku żona Levine'a mówiła o możliwości powiększenia rodziny.

 W ciągu tych dwóch lat, kiedy miałam dwoje dzieci w wieku poniżej drugiego roku życia, cała byłam pod znakiem: „Nawet o tym nie myśl!”. Jednocześnie chcę piątki dzieci, no ale też nawet o tym nie myślę – odpowiadała wtedy. Dodała:  Nigdy nie mów nigdy. Chcemy dużej rodziny, więc kto wie? Zostawiamy to losowi i co się stanie, to się stanie.

Stało się to, że Behati Prinsloo jest w ciąży i wreszcie potwierdziła plotki. Na Instagramie zaprezentowała zaokrąglony brzuch a w sekcji komentarzy posypały się gratulacje. Dołączamy się do nich.