Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski - rozstanie

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski byli bez wątpienia jedną najgorętszych, a zarazem najpopularniejszych młodych par w polskim show-biznesie. Spotykali się od 2017 roku, a ich relacja była burzliwa i budziła wiele emocji. Media nieraz donosiły o problemach czy (nawet) o rozstaniach pary. Gdy jednak pod koniec października aktorka oficjalnie potwierdziła koniec związku, wiadomość ta wywołała niemałe poruszenie.

Jak donosili bliscy Adama, 21-latek bardzo przeżył zerwanie.  W rozmowie z serwisem „Plotek" przyznał nawet, że w związku z zaistniałą sytuacją jest mu „wybitnie przykro”.

Adam Zdrójkowski relaksuje się na Zanzibarze

Za kulisami telewizyjnego show „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym Adam Zdrójkowski brał ostatnio udział, młody aktor zapowiedział  że gdy tylko program się zakończy, wyjedzie za granicę, by odpocząć. Wybór kierunku dla niektórych może być zadziwiający, gdyż gwiazdor postanowił wrócić w miejsce, w którym spędził ostatnie wakacje z Wiktorią.

„Byłem tam bardzo szczęśliwym człowiekiem na tym Zanzibarze, bardzo mi się tam podobało. (...) Zanzibar był takim miejscem, które mi się bardzo dobrze kojarzy. Byliśmy tam niecały rok temu i obiecałem sobie, że jeszcze tam wrócę” – mówił wówczas „Pomponikowi”.

Adam codziennie relacjonuje swój pobyt na Instastory, opublikował też kilka fotek. Wynika z nich, że na egzotyczne wakacje nie poleciał sam. Na lubianej przez celebrytów wyspie na Oceanie Indyjskim jest z nim mama Edyta, która z miejsca zachwyciła internautów.

„Przepięknie razem wyglądacie na tle seledynowego oceanu!”,

„Piękna mamusia”,

„Pozazdrościć”

"Ale masz śliczną mamę!”

- to tylko niektóre z komplementów skierowanych pod adresem pani Edyty.

Kobieta bez cienia wątpliwości zrobiła ogromne wrażenie na obserwatorkach i obserwatorach Adama. Jedna z internautek przyznała nawet, że w pierwszej chwili myślała, iż pani Edyta jest... nową partnerką Zdrójkowskiego.