Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski uchodzili za jedną z najgorętszych, a zarazem najbardziej lubianych par w rodzimym show-biznesie. Ich związek wzbudzał wiele emocji. Nieraz spekulowano o problemach czy (nawet) o rozstaniach młodych gwiazd. Na początku tygodnia w sieci pojawiły się zdjęcia z jednej z imprez branżowych, na których Wiktoria Gąsiewska bawiła się w towarzystwie Jakuba Lipowskiego. Aktorka i tancerz nie szczędzili sobie czułości, co wywołało kolejną lawinę plotek. Kilka dni później Wiktoria Gąsiewska potwierdziła, że rozstała się z Adamem Zdrójkowskim

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozstali się! 

Nowe zdjęcia Wiktorii Gąsiewskiej oraz Jakuba Lipowskiego wywołały niemałe poruszenie wśród fanek i fanów młodej gwiazdy. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, czy aktorka nadal spotyka się z Adamem Zdrójkowskim. Chwilę później odtwórca roli Kuby w popularnym serialu „Rodzinka.pl” przyznał w rozmowie z serwisem „Plotek", że w związku z zaistniałą sytuacją jest mu bardzo przykro. Tym samym zasugerował, że jego związek z Wiktorią Gąsiewską nadal trwa. Prawda okazała się jednak inna.

Wczoraj (27 października) Wiktoria Gąsiewska opublikowała oficjalne oświadczenie na Instagram Stories, w którym przyznała, że jej związek z Adamem Zdrójkowskim został zakończony. Aktorka nie zdradziła natomiast kiedy doszło do rozstania, a także dlaczego podjęli taką decyzję. Chciała, aby zostało to między nimi. Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej. 

„Myślałam, że nasze sprawy sercowe zostaną sprawą prywatną i przeżyjemy to w spokoju jak dorośli. W związku z pojawiającymi się w ostatnich dniach nieprawdziwymi informacjami i publikacjami medialnymi chciałam powiedzieć, że z Adamem rozstaliśmy się już jakiś czas temu. Życzę mu jak najlepiej, a was proszę o niedorabianie własnych historii, bo tylko ja i Adam znamy prawdziwy powód naszego rozstania” - poinformowała Wiktoria Gąsiewska za pośrednictwem Instagram Stories. 

Przypomnijmy, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski znają się od lat. Mają na koncie kilka wspólnych projektów. Zagrali razem m.in. w hitowej „Rodzince.pl”. Z czasem poczuli do siebie coś więcej. Spotykali się od 2017 roku. Lubiłyście / lubiliście ich jako parę?