Wiktoria Gąsiewska z roku na rok coraz mocniej odcina się od wizerunku grzecznej nastolatki z serialu Rodzinka.pl. Kończąca w przyszłym miesiącu 22 lata aktorka nie tylko zaczyna przyjmować role, które pokazują ją od nieznanej dotąd strony (m.in. śmiała scena seksu w slasherze W lesie dziś nie zaśnie nikt), ale także prezentować się swoim fanom w znacznie odważniejszych stylizacjach niż jeszcze rok temu.

Drastyczna metamorfoza Wiktorii Gąsiewskiej

O tym, że Wiktoria Gąsiewska coraz bardziej lubi bawić się swoim wyglądem, mogą też świadczyć zdjęcia, które właśnie pojawiły się na jej oficjalnym profilu na Instagramie, obserwowanym już przez prawie milion użytkowników serwisu.

Dziewczyna Adama Zdrójkowskiego na planie ostatniej sesji zdjęciowej postanowiła przekonać się, jak wyglądałaby w krótkich, czarnych włosach. Co ciekawe, w takim wydaniu zwyciężczyni pierwszej edycji programu Dance Dance Dance skojarzyła się części internautów z... byłą wokalistką zespołu Blue Cafe. Potwierdził to nawet jej kolega z branży, Patryk Pniewski.

- Tatiana Okupnik vibes - napisał aktor.

Pod nowymi zdjęciami Wiktorii niestety nie zabrakło też mniej entuzjastycznych komentarzy.

Wolę, jak kobieta ma długie, rozpuszczone włosy, ale spoko - napisał jeden z fanów Gąsiewskiej.

Celebrytka nie zostawiła tej opinii bez odpowiedzi. W krótkich, ale dosadnych słowach dała internaucie jasno do zrozumienia, że nie interesują jej czyjeś upodobania i oczekiwania względem kobiecej urody.

Zobacz także:

- Nikt nie pytał - odpisała.

Zobacz, jak Wiktoria Gąsiewska prezentuje się we fryzurze na Tatianę Okupnik w GALERII.