Fryzury, które będą modne w 2021 roku – 6 najbardziej cool!

Myślicie o zmianie fryzury i szukacie inspiracji? Nie mogłyście trafić lepiej. Przedstawiamy 6 fryzur, które w 2021 roku nie tylko są modne, ale są naprawdę cool! Co je łączy? W 2021 roku stawiamy na odwagę i nonszalancję. 

Modne fryzury na 2021 rok – Dominujące trendy

1. Modne fryzury 2021: Jeż

Trudno o bardziej radykalną zmianę fryzury niż ogolenie głowy na jeża. W tym roku to nie tylko osobisty manifest, ale i dominujący trend. Zapytajcie Halsey – piosenkarkę i influencerkę, która pod koniec ubiegłego roku swoje długie i piękne włosy zamieniła na fryzurę na zapałkę. Albo gwiazdę nowej „Plotkary” Jordan Alexander, która ultrakrótkiej fryzurze wierna jest już od jakiegoś czasu. 

2. Modne fryzury 2021: Eksplozja koloru

Marzy wam się coś jeszcze bardziej spektakularnego? Kilkumilimetrowe włoski zafarbujcie na intensywne neonowe kolory. Tu także Halsey jest dobrym przykładem, choć nie jest w tym odosobniona – takie włosy można oglądać także na głowach dziewczyn z branży mody. Dobrze wiedzieć jednak, że nie trzeba golić głowy prawie na łyso, by w 2021 roku mieć jedną z najmodniejszych fryzur. Mocny akcent kolorystyczny z powodzeniem może pojawić się także na bardziej klasycznych upięciach. To on robi wówczas cały look! Najmodniejsze odcienie: fuksja, kobalt, zieleń oraz żółty. 

3. Mode fryzury 2021: Shaggy hair

Równie nonszalancka, ale nie tak radykalna fryzura? Shaggy hair, czyli włosy nierównej długości i „postrzępione” – wycieniowane tak, by przy twarzy tworzyły charakterystyczne „pazurki” (tzw. mullet). Inspiracji najlepiej szukać w latach 90. albo... na Instagramie. Pod hasztagiem #shaggyhair już znaleźć można ponad 50 tysięcy zdjęć i liczba ta stale rośnie. Zwłaszcza, że włosy w wersji shaggy mogą być różnej długości – krótkie, do ramion albo długie. 

4. Modne fryzury 2021: Bob

Wśród modnych fryzur na 2021 mocne miejsce zajmuje też bob, który popularnością cieszy się już od kilku sezonów. Po French bobie – ulubionej fryzurze paryskich it-girls, która królowała latem, stawiamy jednak na boba w wersji boyfriend (możecie go pamiętać z drugiej połowy lat 2000., kiedy nosiła go brytyjska top modelka Agyness Deynn oraz dziedziczka fortuny Paris Hilton). W 2021 roku hitem będzie także bob w najbardziej klasycznym wydaniu – długości midi, czyli sięgający żuchwy, gładki i elegancki. Najlepiej z przedziałkiem pośrodku. 

5. Modne fryzury 2021: Grzywka w stylu lat 60. 

Wierni pozostajemy także grzywkom, które w 2021 roku powinny być gęste i na tyle długie, by zakrywać brwi (a nawet oczy). Ideałem jest grzywka modna na przełomie lat 60. i 70., która doskonale współgra z długimi włosami. Przykład daje Winnie Harlow. Zresztą, zobaczcie sami:

To najmodniejsza grzywka w 2021 roku. Była hitem w latach 70., teraz znów jest w trendach >>>

Zobacz także:

6. Modne fryzury 2021: Gambit królowej

Inna retrofryzura, która w 2021 roku będzie – a właściwie już jest! – bardzo na czasie? Uczesanie, które wylansowała Anna Taylor-Joy na planie serialu Netfliksa „Gambit królowej”. Którą modną fryzurę na 2021 rok wybieracie?