Znamy już trendy urodowe na 2021 rok. Nadchodzące miesiące będą należeć do boba (szczególnie tego w wersji midi) oraz do głębokich odcieni brązu czy rudego (a to za sprawą serialu Gambit królowej i genialnej Anya Taylor-Joy w roli Beth Harmon). W tym roku nieco odważniej podejdziemy także do tematu grzywki. Miano tej najmodniejszej zyskała bowiem 70s curtain fringe. Charakterystyczne cięcie robi ostatnio prawdziwą furorę na Instagramie. Jak wygląda tak zwana grzywka – zasłonka, która królowała na przełomie lat 60. i 70.? Komu pasuje? 

Modne fryzury 2021 – grzywka w stylu lat 70. podbija Instagram

Marzy Ci się totalna metamorfoza? Jeżeli odpowiedź brzmi „tak”, postaw na grzywkę w stylu lat 70., na punkcie której oszalały nie tylko influencerki, ale również branża beauty. 70s curtain fringe jest dość ciężka, pełna i długa (sięga poniżej brwi, a tym samym całkowicie je zasłania). Wbrew pozorom nie trzeba jej idealnie układać. Lekko zmierzwiona prezentuje się ultra stylowo i szykownie. Co więcej, modna fryzura 2021 pięknie podkreśla kości policzkowe, a także lekko wysmukla twarz. 

Komu pasuje grzywka – zasłonka w stylu lat 70.? Spieszymy z odpowiedzią! Jak się okazuje, to bardzo uniwersalna fryzura, która pasuje niemal każdej osobie – niezależnie od wieku, koloru czy gęstości kosmyków. Najlepiej sprawdzi się jednak u posiadaczek włosów długich oraz półdługich. Zarówno prostych, jak i falowanych. 

Modne kolory włosów na 2021 rok? Wśród 7 najmodniejszych jest kilka zaskoczeń >>>

Modne fryzury 2021: grzywka w stylu lat 70. – inspiracje 

Nie ma wątpliwości, że grzywka – zasłonka w stylu lat 70. to jeden z najważniejszych trendów urodowych w 2021 roku. Na takie cięcie zdecydowały się ostatnio topowe gwiazdy (m.in. Suki Waterhouse) i influencerki. Do grona fanek tej fryzury należy również Jessica Mercedes Kirschner. W naszej galerii (na górze strony) znajdziesz kilka inspiracji z Instagramu, które warto pokazać fryzjerce czy fryzjerowi przy najbliższej możliwej okazji.  

Modne fryzury 2021 – co jest modne?

Grzywka – zasłonka w stylu lat 70. to jeden z czołowych trendów tego roku. Wszystko wskazuje na to, że w ciągu nadchodzących miesięcy będziemy chętnie eksperymentować ze swoim wyglądem. Wśród najmodniejszych fryzur 2021 są bowiem tak zwany jeż (szukając inspiracji, spójrz na najnowsze zdjęcia Halsey oraz Jordan Alexander, czyli gwiazdy nowej wersji Gossip Girl), shaggy hair – nieidealne, wręcz postrzępione włosy lansują teraz Miley Cyrus i Debby Ryan, a także wszelkiego rodzaju retro upięcia. Panuje duża dowolność. W tym roku nie będziemy „ślepo” podążać za trendami, tylko wybierzemy z nich to, co najbardziej do nas pasuje, w czym czujemy się naprawdę komfortowo. Więcej o modnych fryzurach 2021 możesz przeczytać tutaj: 6 najbardziej cool fryzur, które będziesz widzieć wszędzie >>>.