Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są jedną z najpopularniejszych młodych par w polskim show-biznesie. Poznali się na planie serialu „Rodzinka.pl”  – grali w nim parę i zakochali się w sobie również poza planem filmowym – oficjalnie spotykają się od 2017 roku i chętnie publikują wspólne zdjęcia na Instagramie. Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje na temat rozstania Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Z mediów społecznościowych młodych gwiazd zniknęły wspólne oznaczenia i fani zaniepokoili się, że aktorska para postanowiła zakończyć swój związek. Co więcej, Wiktoria i Adam nie publikowali od jakiegoś czasu wspólnych zdjęć i relacji na Instagram Stories. Ich obserwatorzy nie mieli wątpliwości, że przechodzą poważny kryzys w związku.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą „The Voice of Poland”! >>>

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski jednak są razem!

Spekulacje na temat kryzysu w związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego podsycał fakt, że sami zainteresowani milczeli w tym temacie, mimo tego, że zazwyczaj są bardzo aktywni w mediach społecznościowych i nie mają problemu z kontaktem z fanami. Aktorka zapytana na jednym z eventów o związek ze swoim chłopakiem zbyła odpowiedź żartem. Natomiast jej menadżerka wydała oficjalne oświadczenie, w którym zaznaczyła, że Wiktoria chce zatrzymać szczegóły ze swojego prywatnego życia dla siebie i nie czuje potrzeby komentowania całej sytuacji. Z kolei Adam odmówił komentarza na temat problemów w związku. Wygląda jednak na to, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski zażegnali kryzys i wciąż są razem! W weekend gwiazda pochwaliła się na Instagram Stories randką z ukochanym – w relacji pojawiły się zdjęcia Adama, serduszka i ich ulubione sushi – wyglądało to na naprawdę udany wieczór. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski są jedną z ulubionych młodych par polskiego show-biznesu, dlatego ich fani na pewno odetchnęli z ulgą, kiedy aktorka wrzuciła relację na Instagram Stories z randki ze swoim chłopakiem. 

Wiktoria i Adam uchodzą również za bardzo zgrany duet – nie tylko prywatnie. Gwiazdorska para wystąpiła razem w programie „Dance, dance, dance” w TVP2, który wygrała! Co więcej, Gąsiewska i Zdrójkowski prowadzili również jeden z popularniejszych formatów w telewizji, czyli „The Voice of Poland”. Wygląda na to, że para świetnie dogaduje się zarówno na ekranie, jak i poza nim. Tym bardziej cieszy nas to, że Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski wciąż są w związku. Być może już niedługo zaskoczą nas kolejnym wspólnym projektem. Chcielibyście zobaczyć ich znów razem na ekranie?