Adele i Rich Paul to para, o której wiadomo niewiele, choć oficjalnie często sobie wzajemnie towarzyszą. Jak długo ukrywali swoją miłość przed światem, czy faktycznie wzięli ślub i czy spełni się ich marzenie o wspólnym dziecku? Na dwa pierwsze pytania postaramy się znaleźć odpowiedź, za trzecie trzymamy mocno kciuki.

Adele i Rich Paul - hisoria poznania i początki relacji

Wcześniej o życiu miłosnym artystki mówiło się praktycznie wyłącznie w kontekście związku z ojcem jej syna Angelo. Rich Paul jest pierwszym mężczyzną w życiu Adele od czasu rozwodu z Simonem Koneckim, z którym piosenkarka związana była ponad sześć lat.

Adele i Rich Paul poznali się na... przyjęciu urodzinowym wspólnego przyjaciela. Wiemy to od samej piosenkarki, która ujawniła tę informację w wywiadzie dla „The Rolling Stone”. Było to wiosną 2021 roku i to właśnie wtedy miało między nimi zaiskrzyć na tyle, że szybko zaczęli się spotykać.

Adele mocno chroni swoje życie prywatne. Nic więc dziwnego, że bliską relację Richem Paulem miesiącami utrzymywała w tajemnicy. I pewnie sekretne spotkania trwałyby dłużej, gdyby nie czujni paparazzi, którzy od jakiegoś czasu próbowali wyciągnąć informację nie o chłopaku Adele, a o nowej dziewczynie Richa Paula! W maju 2021 roku „The New Yorker” dotarł do plotki, że agent gwiazd NBA spotka się z pewną wielką gwiazdą popu, ale sam Rich w odpowiedzi na pogłoskę rzucił tylko, że jest singlem. Dziś wiemy, że nie był.

Adele i Rich Paul – przypadkowy „coming out” i pierwsze doniesienia o związku

Związek Adele i Richa wyszedł na jaw w lipcu 2021 roku. Para podobno ujawniła się nieświadomie. Pojawili się razem na meczu koszykówki rozgrywanym pomiędzy Phoenix Suns a Milwaukee Bucks. I choć byli ukryci za maseczkami, ich obecność nie umknęła fotografom, a zdjęcia, które im wówczas wykonano natychmiast obiegły świat.

Christian Petersen/Getty Images

Pierwsze wspólne zdjęcie Adele i Richa Paula, które ukazało się w mediach. Wykonano je 17 lipca 2021.

Zobacz także:

Dwa liczące się w amerykańskim show-biznesie portale plotkarskie, „Us Weekly” i „People”, natychmiast dotarły do źródeł, które potwierdziły, że piosenkarka i agent gwiazd NBA spotykają się od kilku miesięcy, podróżując od wybrzeża do wybrzeża, między Nowym Jorkiem (gdzie mieszkał Rich) a Los Angeles (gdzie większość czasu spędza Adele).

Kropkę nad i postawił Brian Windhorst z ESPN. Znajomy Richa w programie „The Lowe Post” nazwał Adele jego dziewczyną i dodał: To pierwszy raz, kiedy pokazują się razem publicznie.

Adele i Rich Paul – instagramowy i oficjalny debiut jako para

Instagramowego debiutu pary doczekaliśmy się dwa miesiące później. 19 września 2021 Adele podzieliła się kilkoma ujęciami z wesela ich wspólnego znajomego, Anthony'ego Davisa. Zdjęcie z chłopakiem było trzecim w insta-karuzeli. Słodkie, pełne czułości zdjęcie para zrobiła sobie w fotobudce:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Adele tańczyła ze wszystkimi. Przytulali się przy stole. To naprawdę miła para – ujawnił członek rodziny panny młodej magazynowi „Us Weekly”.

Kilka tygodni później Adele udzieliła wywiadu brytyjskiemu „Vogue'owi”, w którym po raz pierwszy przyznała, że jest w związku:

Jestem 33-letnią rozwiedzioną matką [...] Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuję, jest ktoś, kto nie wie, gdzie jest i czego chce. Bo ja wiem, czego chcę [...] Po prostu uwielbiam przebywać w jego towarzystwie – powiedziała na łamach magazynu.

Plotki o ślubie i publiczne wyznanie Adele o chęci posiadania kolejnego dziecka

W lutym 2022 zaczęto spekulować, że para zaręczyła się, a następnie, że... nie jest już razem. Podczas Brit Awards na palcu wokalistki dostrzeżono pierścionek, który niedługo później zniknął. Adele poza zdementowaniem plotek o rozstaniu nie odniosła się do żadnych rewelacji na temat swojego związku. 

11 maja 2022 roku Adele udostępniła na Instagramie kilka zdjęć z Richem sugerując, że właśnie świętują pierwszą rocznicę bycia razem. Czas leci - napisała pod karuzelą. Uwagę wszystkich przykuło szczególnie pierwsze zdjęcie, na którym para stoi przed swoimi nowym, wspólnym domem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele)

Kilka miesięcy później, w sierpniu Adele udzieliła głośnego wywiadu, w którym przyznała, że jest zakochana i marzy o kolejnym dziecku:

Nigdy nie byłam tak zakochana. Mam obsesję na jego punkcie. Zdecydowanie chcę mieć więcej dzieci. Jestem gospodynią domową, głową rodziny, a stabilne życie pomaga mi w muzyce – mówiła Adele w rozmowie z amerykańskim „Elle”.

Od tamtego momentu na kolejną, prawdziwie sensacyjną wiadomość na temat pary czekaliśmy ponad rok.

W sierpniu tego roku podczas jednego z koncertów w Las Vegas Adele przypadkowo zdradziła, że wraz z ukochanym dyskutują na temat potencjalnych imion dla wspólnego dziecka. Zapytana przez ciężarną fankę, jakie imię dla jej dziecka proponuje, odpowiedziała: Ja w ostatnim czasie zaczęłam tworzyć listę potencjalnych imion! Za każdym razem kiedy słyszę jakieś, które mi się podoba, zapisuję je w telefonie. Hm... Nie mogę powiedzieć Parker, bo to imię podoba się Richiemu. Wybieram Spencer – powiedziała.

Zaledwie dwa tygodnie później zza oceanu dotarła do nas kolejna informacja: Adele publicznie nazywała Richa „mężem”! Po raz kolejny zrobiła to w czasie swojego koncertu.

Nie możesz się ze mną ożenić. Kochanie, jestem hetero, a mój mąż jest tu dziś ze mną – powiedziała 35-letnia zdobywczyni nagrody Grammy do dziewczyny z widowni, która skandowała „Marry Me Adele”. Na pytanie fanki: „Czy możemy chociaż spróbować?” Adele odpowiedziała: Nie, nie chcę próbować. Jestem z Richem. Jesteś szalona, zostaw mnie w spokoju.

Żart, czy w uroczy sposób przekazana prawda? Tego nie wiemy, ale tak, czy siak życzymy parze wielu cudownych lat razem!