Adele wywołała falę spekulacji na temat zmiany swojego stanu cywilnego po tym, jak podczas swojego ostatniego koncertu nazwała chłopaka (narzeczonego?) mężem. Artystka i Rich Paul naprawdę wzięli ślub? Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Adele i Rich Paul – historia związku

Adele już dawno nie była tak szczęśliwa. Adele i Rich Paul, którzy obecnie uchodzą za perfekcyjnie dobraną parę, poznali się trzy lata temu, a w 2021 roku po raz pierwszy pojawili się publicznie w swoim towarzystwie. Brytyjska wokalistka nie ukrywa, że u boku agenta sportowego (współpracującego m.in. z największymi gwiazdami NBA) wreszcie odnalazła szczęście.

Nigdy nie byłam tak zakochana. Mam obsesję na jego punkcie. Zdecydowanie chcę mieć więcej dzieci. Jestem gospodynią domową, głową rodziny, a stabilne życie pomaga mi w muzyce – mówiła Adele w rozmowie z amerykańskim „Elle”.

W lutym tego roku zaczęto spekulować, że Adele i Rich Paul mają wobec siebie bardzo poważne zamiary. Zdobywczyni m.in. kilku nagród Grammy i jednego Oscara co prawda nie udzieliła jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, czy faktycznie doszło do zaręczyn, ale za to wprost przyznaje, że marzy o kolejnym dziecku. Warto również podkreślić, że para nabyła już wspólną nieruchomość. Za ponad 50 mln dolarów kupili od Sylvestra Stallone'a gigantyczną posiadłość w Los Angeles. 

W obliczu tych wszystkich informacji ślub pary nie byłby zaskoczeniem. Czy już do niego doszło? Bardzo możliwe, że tak!

Adele i Rich Paul są już po ślubie? Artystka nazwała chłopaka „mężem”

Podczas sobotniego koncertu w Las Vegas Adele nazwała Richa Paula „mężem”. 

Nie możesz się ze mną ożenić. Kochanie, jestem hetero, a mój mąż jest tu dziś ze mną – powiedziała 35-letnia zdobywczyni nagrody Grammy do dziewczyny z widowni, która skandowała „Marry Me Adele”.

Na pytanie fanki: „Czy możemy chociaż spróbować?” Adele odpowiedziała: »Nie, nie chcę próbować. Jestem z Richem. Jesteś szalona, zostaw mnie w spokoju«.

Zobacz także:

Kiedy na TikToku opublikowano wideo z powyższą interakcją, fani od razu zwrócili uwagę na magiczne słowo „mąż”.

Jej kto? Jej mąż?! omgg!

PRZEPRASZAM CO? Adele ma męża?!

O, wow, ona serio nazwala Richa mężem – piszą fani artystki. 

@delly.fromtheblock did Adele get married in secret😭 #adele #weekendswithadele #hilarious #fypシ #husband ♬ original sound - caryssa🪐

Myślicie, że faktycznie coś jest na rzeczy?