Plotki na temat ślubu Adele z partnerem Simonem Koneckim pojawiły się pod koniec poprzedniego roku. Para jest ze sobą od ponad pięciu lat, poznali się w 2011 roku. 19 października 2012 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn, Angelo James.

Piosenkarka jest właśnie w trakcie trasy koncertowej po Australii. Podczas niedzielnego koncertu w mieście Brisbane gwiazda pojawiła się na scenie z obrączką na palcu. W trakcie zapowiedzi swojego największego hitu z 2011 roku, ballady "Someone like You" podzieliła się ze swoimi fanami szczęśliwą nowiną.

"Uczucie, które pojawia się w Twoim sercu, kiedy pierwszy raz uświadamiasz sobie, że zakochujesz się w drugiej osobie, jest najlepszym uczuciem na świecie. Jestem od niego uzależniona. Oczywiście, nie mogę tego aktualnie doświadczyć, ponieważ jestem szczęśliwą mężatką. Znalazłam swoją drugą połówkę."

To nie pierwszy raz, kiedy gwiazda w przypływie emocji zdradziła, że wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem. Na tegorocznej gali rozdania nagród Grammy 2017, podczas przemowy Adele nazwała Simona swoim małżonkiem, a nie narzeczonym. Artystka nie skomentowała swojej wypowiedzi po zakończeniu ceremonii, ale ten incydent wystarczył by fani Adele zaczęli tworzyć teorie na ten temat. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować 29-letniej piosenkarce i czekać cierpliwie na zdjęcia sukni ślubnej.