Związek Adriany Kalskiej oraz Mikołaja Roznerskiego wzbudzał niemałe emocje wśród ich fanek i fanów. Wiele osób uważało, że bardzo do siebie pasują. Spekulowano na temat wspólnej przyszłości gwiazd - ślubu, a nawet powiększenia rodziny. Od czasu do czasu w rodzimych mediach pojawiały się także doniesienia o (rzekomych) problemach, z którymi muszą się mierzyć. Ostatnio rodzime tabloidy informowały o tym, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się, a dowodzić miał temu m.in. fakt, że aktorka przestała obserwować swojego wieloletniego partnera na Instagramie. W końcu głos w sprawie zabrała główna zainteresowana całą sprawą. Adriana Kalska wydała oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła zakończenie związku. Kiedy aktorka i aktor podjęli taką decyzję? Dlaczego? 

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski rozstali się! 

Tym razem portale plotkarskie miały rację. Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem. Gwiazda znana przede wszystkim z roli Izy w serialu „M jak miłość” wydała oświadczenie za pośrednictwem Instagram Stories, w którym przyznała, że w połowie grudnia ubiegłego roku zakończył się jej związek z Mikołajem Roznerskim. Powody rozstania nie zostały ujawnione. Nie ma jednak wątpliwości, że zarówno aktorka, jak i aktor nie czują się komfortowo w obecnej sytuacji. Właśnie dlatego Adriana Kalska poprosiła o uszanowanie ich prywatności. Jednocześnie zapewniła, że wciąż będą razem występować na scenie, a także w rodzimych produkcjach. 

Wypowiem się na ten temat raz i OSTATNI. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z @mroznerski [Mikołajem Roznerskim – przyp. red]. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – napisała Adriana Kalska na Instagram Stories.

Jak dotąd, Mikołaj Roznerski nie zabrał publicznie głosu w sprawie rozstania. Czy pójdzie w ślady swojej ex i wyda oficjalne oświadczenie? Ujawni powody tej decyzji? Tego na razie nie wiadomo.