Wiedziałyście w ogóle, że Mikołaj Roznerski, znany choćby z M jak Miłość, ma syna?! Można o tym łatwo zapomnieć, tym bardziej że aktor nie jest związany od dłuższego czasu z mamą małego Antka, ale z aktorką Adrianną Kalską. Dziś, w Dniu Ojca, Roznerski opublikował, w sumie po raz pierwszy, zdjęcie na Instagramie, na którym widzimy, jak trzyma w ramionach synka. 

Mikołaj Roznerski po raz pierwszy pokazał zdjęcie syna

Mikołaj Roznerski to jeden z obecnie najpopularniejszych aktorów, któremu sławę przyniosły uwielbiane przez widzów i widzki seriale. A od kiedy połączyło go uczucie z koleżanką z planu M jak Miłość, Adrianną Kalską, może liczyć na jeszcze większe zainteresowanie swoim życiem prywatnym. Zarówno mediów, jak i fanów. Jakiś czas temu głośno było choćby o tym, że Roznerski i Kalska spodziewają się dziecka. Były to jednak tylko spekulacje, do których sami zainteresowani nigdy się nie odnieśli. Za to dziś Roznerski pochwalił się w sieci wspomnianym zdjęciem z synem. Chłopiec ma już 10 lat i choć nie mieszka z tatą, to ten stara się mieć z nim regularny kontakt.

Na wspomnianym zdjęciu nie widzimy twarzy chłopca, więc nie wiem, czy jest podobny do swojego sławnego taty, który uchodzi za przystojniaka. Może kiedyś się przekonamy, jak wygląda Antek Roznerski. Póki co odsyłamy was do galerii ze zdjęciami, bo Roznerski z synkiem na rękach wygląda naprawdę uroczo. Podobnie uważają fanki i fani aktora, komentujący gorąco fotografię. 

Warto wspomnieć, że mamą Antka jest również aktorka, Marta Juras. Grała ona kilka lat temu Erykę w M jak Miłość. Potem zniknęła z telewizji, by poświęcić się macierzyństwu - jest mamą jeszcze dwójki dzieci z innego związku. W zeszłym roku Juras wróciła do grania, pojawiła się m.in. w serialu TVP Barwy szczęścia

Poza tym Roznerski w wywiadach przyznaje, że lubi rolę ojca, dużo uczy się od swojego synka i chciałby mieć więcej dzieci. Jak będzie, czas pokaże.