Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska tworzą jedną z najbardziej lubianych par w rodzimym show-biznesie. Do niedawna plotkowano na temat ślubu gwiazd serialu M jak miłość. Jak się jednak okazało, zakochani chcieliby się pobrać w Wenecji (tam Mikołaj Roznerski oświadczył się swojej ukochanej), ale w związku z obecną sytuacją ceremonia musiała zostać przełożona. Na razie nie wiadomo, kiedy Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski staną na ślubnym kobiercu. Jednak fanów pary zainteresowała inna kwestia. Są przekonani, że gwiazdy serialu TVP 2 spodziewają się dziecka. Czy odtwórczyni roli Izy z M jak miłość rzeczywiście jest w ciąży?

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska zostaną rodzicami?

Serialowi Marcin i Iza korzystają z przerwy od pracy na planie M jak miłość. Kilka dni temu Mikołaj Roznerski opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać tańczącą Adriannę Kalską. Co ciekawe, na wysokości brzucha aktorki widać dziwne odbicie światła. „Był zachód słońca...Ona tańczyła na łące… Ja robiłem zdjęcie i przyleciało UFO...Chyba... Albo nie wiem... Duży robak świętojański. Tak czy siak... Modelka uratowała to zdjęcie. Miłego weekendu Kochani” – czytamy w opisie fotografii „wrzuconej” przez aktora na swój oficjalny profil. Fani nie mają wątpliwości, że odbicie światła to znak, natomiast Adrianna Kalska i Mikołaj Roznerski wkrótce zostaną rodzicami.

Obserwatorzy Mikołaja Roznerskiego na Instagramie zastanawiają się, czy aktor w ten oryginalny sposób chciał poinformować, że wkrótce na świat przyjdzie jego drugie dziecko (przypomnijmy, że ma już 9-letniego syna – Antka – owoc związku z aktorką Martą Juras). A może sami dopiero dowiedzieli się, że Adrianna Kalska jest w ciąży? „A ta kropka to robaczek świętojański” – brzmi komentarz jednej z obserwatorek pary. Mikołaj Roznerski postanowił odpowiedzieć fance. Jednak jego wypowiedź tylko podgrzała plotki. Aktor przyznał jej bowiem racje. „Oczywiście” – odpisał, a swój komentarz opatrzył uśmiechniętym emotikonem. Zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie w sieci, znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska wzięli ślub? Aktor pokazał zdjęcie z ceremonii >>>