Adrianna Śledź zaczynała swoją karierę od udziału w konkursach piękności. Na swoim koncie ma niemałe sukcesy - jeszcze jako nastolatka została Miss Dolnego Śląska 2016 oraz dotarła do finału wyborów Miss Polski 2016. Następnie próbowała swoich sił jako modelka - brała nawet udział  w programie Top Model, ale nie przekonała do siebie producentów i jury, odpadając na jednym z wczesnych etapów show. Szerszej publiczności zaprezentowała się trzy lata później, biorąc udział w pierwszej edycji emitowanego w Polsacie programu Love Island. Wyspa miłości. Choć była najmłodszą uczestniczką randkowego show - miała wówczas zaledwie 20 lat - dała się poznać widzom jako przebojowa i pewna siebie dziewczyna. Od tamtej pory nic się nie zmieniło.

Adrianna Śledź - wiek, pochodzenie

Ada Śledź jest zodiakalnym Wodnikiem. Urodziła się 29 stycznia 1999 roku - w tym roku skończyła więc 22 lata. Pochodzi z Wrocławia. Aby jeszcze lepiej wykorzystać swoje pięć minut i przekuć je na karierę influencerki, po udziale w Love Island postanowiła „wyfrunąć z rodzinnego gniazda” i przeprowadzić się do Warszawy.

Adrianna Śledź - Instagram

Jak przystało na aspirującą gwiazdę show-biznesu, Ada jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej oficjalny profil na Instagramie (@flychannelle) obserwuje już blisko 200 tysięcy użytkowników serwisu.

Adrianna Śledź - chłopak

Adrianna Śledź niezbyt chętnie dzieli się publicznie szczegółami na temat swojego życia uczuciowego. Wiadomo jednak, że w ubiegłym roku rozstała się ze swoim chłopakiem. Co ciekawe, o Mateuszu również było swego czasu dość głośno w mediach. Stało się tak za sprawą udostępnionej przez Adę w sieci relacji z ich wspólnej przejażdżki. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że mężczyzna pędził ulicami Warszawy z prędkością ponad 200 kilometrów na godzinę, łamiąc tym samym prawo. Nic więc dziwnego, że nagraniem zainteresowała się policja.

To jednak nie wszystko. Jak udało się ustalić spostrzegawczym fanom, chłopak jest obecnie w związku z piosenkarką i influencerką Honoratą Skarbek.

Staram się na to nie zwracać uwagi, natomiast jest to ciężkie jak moi obserwatorzy cały czas podsyłają mi screeny. Wolałabym być nie kojarzona z moim „niefartem” - skomentowała Ada w rozmowie z serwisem przeambitni.pl.

Ostatnio Ada łączona jest z kolei ze znanym z programu Warsaw Shore Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem.

Adrianna Śledź - MMA

Ada Śledź jakiś czas temu porzuciła imprezowy styl i skupiła się na regularnych treningach MMA. Ma na swoim koncie wygrane starcie ze znaną z programu Projekt Lady Julią Jaroszewską na gali PunchDown 4. Obecnie przygotowuje się także do walki z Anielą „Lil Masti” Bogusz. Do pojedynku celebrytek dojdzie podczas 34. edycji Fight Exclusive Night (FEN).

Adrianna Śledź - One Night Squad

Ada Śledź wraca do telewizji. Na przełomie lutego i marca 2021 roku poleciała na Zanzibar, gdzie wzięła udział w nagraniach do zupełnie nowego reality show o nazwie One Night Squad. Program, w którym wystąpili także uczestnicy Hotel Paradise, Top Model, Big Brother i Warsaw Shore będzie można oglądać od 28 maja w Player.pl, a od 4 czerwca w TVN7.