One Night Squad to najnowsza propozycja Player.pl i telewizyjnej Siódemki dla miłośników programów typu reality-show z udziałem celebrytów. Program został nakręcony na przełomie lutego i marca na gorącym Zanzibarze. Nie spodziewajcie się jednak kolejnej produkcji, w której uczestnicy będą spędzać czas na słodkim lenistwie nad hotelowym basenem...

One Night Squad - uczestnicy

W One Night Squad wzięło udział dziesięcioro celebrytów i influencerów znanych widzom z innych programów telewizyjnych, takich jak Hotel Paradise, Love Island Polska, Top Model, Big Brother i Warsaw Shore. W pierwszym sezonie show wystąpili: 

  • Beata Postek,
  • Łukasz Karpiński,
  • Adrianna Śledź,
  • Magda Wójcik,
  • Anastasiya Yandaltsava,
  • Michał Baryza,
  • Anna Adamczyk,
  • Mikołaj Jędruszczak,
  • Damian Zduńczyk (Stifler),
  • oraz Piotr Polak (Pedro).

Zobacz zdjęcie wszystkich uczestników już teraz w naszej GALERII.

One Night Squad - prowadząca

Show poprowadzi Aleksandra Sworowska. Dziennikarka pracuje aktualnie przy talk-show Kuby Wojewódzkiego, jest reporterką programu Hotel Paradise i prowadzi podcast w newonce.radio. Jest także agentką fotografów i artystów audiowizualnych oraz producentką w agencji i domu kreatywnej produkcji Shootme Visual Artists.

One Night Squad - o co chodzi w programie?

Formuła programu mocno przywodzi na myśl formaty Azja ExpressAmeryka Express i Agent - Gwiazdy. Podobnie jak w wymienionych wcześniej produkcjach, w One Night Squad przyzwyczajeni do luksusów celebryci również będą musieli radzić sobie w nietypowych warunkach i wykonywać zadania, w których nagrodą będą dodatkowe udogodnienia.

Szykowałam się na ekskluzywne wakacje, jednak na miejscu okazało się, że przez kolejne tygodnie pokonam kilometry rajskich plaż, będę walczyć o przywileje, które na co dzień są mi łatwo dostępne i dzięki temu przetestuję swoją wytrzymałość - napisała na swoim profilu na Instagramie jedna z uczestniczek show, Magda Wójcik.

Jak czytamy w opisie programu, uczestnicy One Night Squad zostali zaproszeni na bajeczny Zanzibar pod przykrywką kolejnego programu z gatunku bikini reality, w którym czeka ich rozrywkowe towarzystwo i odpoczynek w egzotycznych klimatach. Pierwszy dzień spędzają w willi nad brzegiem oceanu, spędzając czas na beztroskiej zabawie i flircie. Jednak już następnego dnia czeka ich niezbyt miła niespodzianka.

Zobacz także:

Dowiadują się bowiem, że przez kolejnych 10 dni będą przemierzać Zanzibar, a podczas tej wędrówki każdego dnia czeka na nich wymagające zadanie. Zwycięzca otrzyma przywilej spędzenia nocy w willi. Do świata luksusu na tę krótką chwilę może zaprosić jednego z pozostałych uczestników wyprawy. A przegranym pozostanie rozbicie obozowiska na plaży i nocleg w spartańskich warunkach.

One Night Squad - kiedy i gdzie oglądać?

One Night Squad będzie można oglądać od 28 maja w serwisie internetowym Player.pl. Tydzień później, 4 czerwca, program ma także znaleźć się w nowej ramówce TVN7. W sumie wyemitowanych zostanie 10 odcinków. Premiery będą się odbywały w tygodniowych odstępach po dwa odcinki.

Z nieoficjalnych ustaleń serwisu Wirtualnemedia.pl wynika, że reality-show będzie emitowany w piątkowym prime-time, czyli o godz. 20:00 lub 21:00.