Hotel Paradise 3 to absolutny hit wiosennej ramówki TVN 7. W porównaniu do nadawanego rok temu pierwszego sezonu, randkowy reality show telewizyjnej Siódemki zyskał niemal 200 tysięcy widzów. O sukcesie programu świadczą jednak nie tylko słupki oglądalności, ale także stale zwiększająca się popularność show w sieci. Wątki dotyczące trzeciej edycji Hotel Paradise robią prawdziwą furorę w serwisach społecznościowych oraz na forach internetowych. Nie jest tajemnicą, że to właśnie tam najbardziej dociekliwi i niecierpliwi fani programu mogą jako pierwsi przeczytać o najświeższych nowinkach z planu. Co ciekawe, można tam już nawet znaleźć informacje na temat... składu wielkiego finału.

Hotel Paradise - skąd się biorą przecieki?

Aby zrozumieć, dlaczego plotki i nieoficjalne doniesienia dotyczące programu Hotel Paradise trafiają do Internetu jeszcze przed emisją konkretnych odcinków w telewizji, trzeba wiedzieć, że show nagrywany jest ze sporym wyprzedzeniem.

Choć wszyscy uczestnicy i członkowie ekipy zobowiązani są do zachowania tajemnicy na temat przebiegu show, często zdarza się, że fanom i tak udaje się ustalić najbardziej interesujące ich fakty. Robią to chociażby na podstawie aktywności uczestników w mediach społecznościowych czy informacji pozyskanych od osób związanych z produkcją show.

Kto w finale Hotel Paradise 3?

Nieoficjalne informacje na temat tego, kto zakwalifikował się do finału Hotel Paradise 3, krążą w sieci już od paru tygodni. W komentarzach najczęściej przewijają się dwie pary. Mowa tu o Bibi i Simonie oraz Basi i Krystianie. Jesteście zaskoczeni?

O tym, czy te plotki się potwierdzą, dowiemy się już wkrótce. Do finału trzeciego sezonu Hotel Paradise pozostało już bowiem tylko kilkanaście odcinków.