Widzowie Hotel Paradise od początku mocno trzymali za nią kciuki. Basia Pędlowska ujęła fanów randkowego show swoją naturalnością i szczerością. Z jednej strony jest silna, niezależna, zaradna i zorganizowana. A z drugiej temperamentna, empatyczna, wiecznie uśmiechnięta i dobra dla innych. Ma do siebie wielki szacunek i tego wymaga od innych. Nie toleruje kłamstwa. Sprawdźcie, co jeszcze wiemy o jej życiu prywatnym i zawodowym.

Basia Pędlowska - wiek, praca, zainteresowania

Barbara Pędlowska przyszła na świat 25 czerwca 1994 roku - w tym roku kończy więc 27 lat. Pochodzi z Gdańska. Zanim wystąpiła w programie pracowała na co dzień w jednej z restauracji w Trójmieście jako kelnerka, a w weekendy uczyła się w szkole wizażu. Najbardziej dumna jest z tego, że mimo złamanego w wypadku kręgosłupa, nie poddała się i wróciła do treningów. Jej pasją są również języki obce - w szczególności hiszpański i włoski. Stres rozładowuje na siłowni i strzelnicy.

Basia Pędlowska - Instagram

Wszystko wskazuje na to, że po programie życie Basi mocno się zmieni. Nieznana wcześniej nikomu blondynka niemal z dnia na dzień stała się gwiazdą mediów społecznoścowych - jej oficjalny profil na Instagramie (@basia.pedlowska_hotelparadise3) obserwuje już niemal 200 tysięcy użytkowników serwisu. Dzięki temu uczestniczka Hotel Paradise 3 zaczęła zarabiać na życie jako influencerka. Jeśli więc dobrze wykorzysta swoje pięć minut, to ma ogromną szanse na dłużej zagrzać miejsce w polskim show-biznesie.

Basia Pędlowska - związki, „Hotel Paradise 3”

Basia bardzo ceni sobie niezależność, dlatego w związku szuka partnerstwa. Jej ideał to wysoki i wysportowany brunet o zielonych oczach, z ogromnym poczuciem humoru. Niebojący się nowych wyzwań czy ciężkiej pracy. Szuka faceta empatycznego i o ogromnym sercu. Nie ukrywa, że, rozkochać ją można pewnością siebie i romantycznymi gestami.

Do tej pory Basia była w trzech poważnych związkach. Ostatni z nich zakończył się około rok przed tym, jak pojawiła się w programie. Nie jest tajemnicą, że na planie show najbardziej zbliżyła się do ulubieńca widzów, Krystiana Ferretti. Ich obiecującą relację przerwało jednak szokujące Rajskie Rozdanie, podczas którego Basia niespodziewanie pożegnała się z programem.

Czy na tym zakończyła się ich wspólna historia? Odpowiedź na to pytanie na razie pozostaje tajemnicą. Basia i Krystian na razie nie zdradzają bowiem, czy po powrocie do Polski postanowili pozostać w kontakcie. Na prośbę producentów Hotel Paradise zrobią to dopiero po zakończeniu emisji bieżącego sezonu show.