Krystian Ferretti jest Włochem i być może stąd jego wybuchowy temperament połączony z rozbrajającą szczerością, luzem i uśmiechem, za które tak bardzo polubili go widzowie randkowego show telewizyjnej Siódemki. Nie ukrywa, że lubi stawiać na swoim, ale jest także pomocnym i empatycznym mężczyzną. Poznajcie jednego z najpopularniejszych uczestników trzeciego sezonu programu Hotel Paradise.

Krystian Ferretti - wiek, wzrost, wymiary

Krystian Ferretti ma 28 lat i aktualnie mieszka w Warszawie. Nie jest tajemnicą, że próbował swoich sił w fotomodelingu, dzięki czemu nie tylko znamy jego wzrost (176 cm), ale także dokładne wymiary: 107 cm (klatka), 84 cm (pas).

Krystian Ferretti - praca, kariera, hobby

Krystian pracuje jako organizator spotkań rządowych. Jego dwie największe pasje to sport i muzyka. Gdy był młodszy, swoją przyszłość wiązał z jazdą na nartach. Ale też boksował, strzelał, grał w darta. Nie odpuszcza żadnego festiwalu trance. Jest ambasadorem jednego z największych trance'owych festiwali na świecie o nazwie Transmission. Od młodzieńczych lat pasjonuje go także kultura Japonii.

Krystian Ferretti - Instagram

Losy Krystiana możecie śledzić na bieżąco na jego oficjalnym profilu na Instagramie (@krystianferretti), gdzie obserwuje go już niemal 100 tysięcy użytkowników serwisu.

Krystian Ferretti - „Hotel Paradise 3”

Krystian twierdzi, że jego sposób na zdobycie dziewczyny to  normalna rozmowa bez żadnych propozycji seksualnych oraz duża dawka humoru. Zawsze dużo żartuje. Nawet z siebie. Uważa, że najważniejsze to dobra atmosfera w grupie. Jest uczuciowy i potrzebuje dużo uwagi. Uważa, że podstawą związku jest wzajemne wsparcie i przyjaźń. W programie Hotel Paradise ma nadzieję znaleźć prawdziwą miłość, która przetrwa również po powrocie do Polski. Nie interesują go rozpuszczone księżniczki. Uważa, że nie ma ideałów. Najważniejsza jest chemia.

Wystarczy, żeby kobieta była normalna i zaangażowana - tak w skrócie podsumowuje swoje oczekiwania co do potencjalnej partnerki.

Przez pierwszą część programu Krystian tworzył parę z sympatyczną blondynką, Basią Pędlowską, która niestety musiała pożegnać się z show. Nadal utrzymują ze sobą kontakt, ale do zakończenia emisji bieżącej edycji programu nie mogą ujawnić, czy aktualnie łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Zobacz także: