Karolina Marczyńska mówi, że kieruje się w życiu zasadą, aby przeżyć każdy dzień na maksa, bo nigdy nie wiadomo, który będzie tym ostatnim. Młoda singielka sama mówi o sobie, że jest bardzo gadatliwą osobą, co zresztą potwierdzą jej bliscy. Nie ukrywa też, że ma tzw. parcie na szkło i od zawsze chciała pracować przed kamerą. Sprawdźcie, co jeszcze wiemy o nowej uczestniczce trzeciego sezonu programu Hotel Paradise.

Karolina Marczyńska - wiek, wzrost

Karolina Marczyńska ma 24 lata. Startowała m.in. w wyborach Miss Brdy i Miss Wielkopolski. W tym drugim konkursie udało się jej zdobyć tytuł trzeciej Wicemiss i Miss Internautów. Jak przystało na weterankę konkursów piękności, może się pochwalić nie tylko zgrabną figurą, ale także sporym wzrostem - mierzy 178 cm.

Karolina Marczyńska - wykształcenie, praca

Karolina uczęszczała do Publicznego Gimnazjum w Szamocinie i Zespołu Szkół im. Józefa Wybickiego w Ratajach. Po maturze wybrała się na studia na kierunku transport i spedycja w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu. Aktualnie prowadzi swój własny biznes. Jej firma zajmuje się kompleksową organizacją eventów, od wszelkiej maści imprez rozrywkowych, przez bankiety, po targi i konferencje.

Karolina Marczyńska - Instagram

Co ciekawe, Karolina cieszyła się sporą popularnością w mediach społecznościowych jeszcze przed pojawieniem się w programie telewizyjnej Siódemki. Jej profil na Instagramie, który znajdziecie obecnie pod nazwą @karolina.hotelparadise_3, obserwuje już przeszło 65 tysięcy użytkowników serwisu.

Karolina Marczyńska - „Hotel Paradise 3”

Pod koniec marca Karolina dołączyła do ekipy trzeciego sezonu randkowego show TVN 7. Jeśli uda się jej tam znaleźć odpowiedniego partnera i nawiązać dobre relacje z pozostałymi uczestnikami, to ma szansę wrócić do Polski z gorącego Zanzibaru bogatsza o nawet 100 tysięcy złotych. Myślicie, że uda się jej namieszać?