Sara Prokopek uwielbia sport, kocha tańczyć do latynoskich rytmów i stale marzy o dalekich podróżach. Bez fałszywej skromności przyznaje, że jest dumna ze swojego ozdobionego licznymi tatuażami ciała. Nie jest tajemnicą, że swoją piękną figurę zawdzięcza zamiłowaniu do długodystansowych biegów oraz stosowaniu się do zasad zdrowego odżywiania, od którego jest zresztą wykwalifikowaną specjalistką. Sprawdź, co jeszcze wiemy o nowej uczestniczce randkowego show telewizyjnej Siódemki, Hotel Paradise.

Sara Prokopek - wiek, pochodzenie

Sara Prokopek urodziła się 18 marca 1993 roku - w tym roku skończyła więc 28 lat. Pochodzi z jednego z najpiękniejszych miast w Polsce - Krakowa. Uczestniczka trzeciego sezonu Hotel Paradise doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że wyróżnia się z tłumu.

Moja uroda przyciąga facetów, szczególnie Polaków, więc mam dość duże powodzenie. Pewnie przez to, że jestem egzotyczna - przyznaje szczerze.

Dzięki swojej oryginalnej urodzie Sara w przeszłości nie raz występowała w roli modelki. Jeszcze jako nastolatka pojawiła w inspirowanym Indiami pokazie strojów Magdaleny Pastuszko. Nagranie z tego wydarzenia do tej pory można znaleźć na Facebooku.

Sara Prokopek - wykształcenie, praca

Sara zna się doskonale na liczeniu kalorii i dostarczaniu organizmowi wartościowych składników odżywczych. Z wykształcenia jest bowiem dietetykiem klinicznym. Swoje życie zawodowe związała jednak z zupełnie inną branżą. Od trzech lat pracuje w liniach lotniczych jako stewardessa.

Sara Prokopek - Instagram

Idąc w ślady uczestników poprzednich edycji Hotel Paradise, Sara na krótko przed pojawieniem się na planie show zmieniła nazwę swojego profilu na Instagramie na @sara_hotelparadise3. Nie zdziwcie się więc, że w niektórych wyszukiwarkach obok jej nazwiska nadal może się jeszcze wyświetlać stara nazwa jej konta, która brzmiała @saraa_kropka. Na ten moment poczynania Sary śledzi na Instagramie już kilkadziesiąt tysięcy użytkowników i wciąż przybywa ich w ekspresowym tempie.

Sara Prokopek - Hotel Paradise

Sara Prokopek pojawiła się trzeciej edycji prowadzonego przez Klaudię El Dursi programu nieco później niż reszta uczestników. Od razu jednak mocno namieszała - na wejściu rozbiła obiecującą relację Maurycego i Luizy. Po różnych perturbacjach, do których doszło ostatnio w luksusowej willi, znalazła się parze z Kamilem Popławskim - możecie go pamiętać z szóstej edycji Top Model.

Uważajcie, bo może późno przyszłam, ale wcale nie mam zamiaru wcześnie wychodzić, także przygotujcie się na gorącą czekoladę - wyznała ze śmiechem tuż po przylocie na gorący Zanzibar.

Jej ideał to wysoki, umięśniony brunet z zarostem i tatuażami, szczery i z poczuciem humoru.