Program Hotel Paradise 3 wystartował. Nowa edycja programu zdecydowanie różni się od poprzednich, a to m.in. ze względu na zmianę lokalizacji (trzeci sezon został zrealizowany na Zanzibarze) i na Rajską Wyrocznię, czyli pewnego rodzaju urozmaicenie Rajskich Rozdań. Zanim uczestniczki oraz uczestnicy show zdecydują, z kim chcą stworzyć parę na kolejny tydzień, będą mogli zadać pytanie Klaudii El Dursi, prowadzącej program – będzie się działo! No właśnie, uczestniczki i uczestnicy. Ich zachowania oraz decyzje mają największy wpływ na to, co dzieje się w luksusowej willi. I właśnie dlatego pora poznać ich nieco bliżej. Sprawdź, kto bierze udział w Hotel Paradise 3!

Hotel Paradise 3 – uczestnicy 

Podczas pierwszego odcinka Hotel Paradise 3 poznaliśmy aż dziewięć osób, które przez kolejne tygodnie będą walczyć o miłość albo pieniądze (przypomnijmy, że główna nagroda w programie to 100 tysięcy złotych do podziału lub nie – w zależności od tego, co wydarzy się na Ścieżce Lojalności). Wśród nich pięć kobiet i czterech mężczyzn. 

Jako pierwsza w luksusowej willi na Zanzibarze pojawiła się Basia Pędlowska. 26-latka z Gdańska ma za sobą bardzo trudne doświadczenia, a mianowicie wypadek, w wyniku którego złamała kręgosłup. Tuż po tym zdarzeniu rozstała się z partnerem, o czym poinformowała w pierwszym odcinku Hotel Paradise 3

Następnie widzowie gorącego reality-show poznali Marcina Grajoszka (24-latka z Opola, który na co dzień zajmuje się modelingiem, poza tym interesuje się muzyką), Krystiana Ferrettiego (organizatora spotkań rządowych, pasjonata sportu i muzyki) oraz Dawida Susickiego, czyli studenta nawigacji w Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, trenera personalnego i grupowego. 

Przysłowiową chwilę później do grona uczestników i uczestniczek Hotel Paradise 3 dołączyły Ola Hałabuda – kelnerka z Warszawy, która (jak dowiadujemy się z oficjalnej strony internetowej programu) nie toleruje, zawistnych, głupich, jak również złych osób, Bogusia Brzezińska (studentka wzornictwa, projektowania ubioru i biżuterii, właścicielka butiku) oraz Kornelia Głaszcz, makijażystka z Warszawy. 

Ostatni uczestnicy, których widzowie mogli poznać podczas pierwszego odcinka Hotel Paradise 3, to Simon Price – agent nieruchomości z Laguna Hills w Kalifornii, a także Luiza Benzouaoua – współwłaścicielka butiku z ubraniami plus size, modelka, pasjonatka tańca i kina, którą możesz kojarzyć z 7. edycji Top Model.

Nie mamy wątpliwości, że już niebawem do grona uczestników i uczestniczek Hotel Paradise 3 dołączą kolejne osoby. Stay tuned i śledź Glamour.pl. Na pewno cię o tym poinformujemy. 

Zobacz także:

Więcej o uczestniczkach i uczestnikach Hotel Paradise 3 możesz przeczytać w naszej galerii (na górze strony). Wystarczy, że klikniesz TUTAJ.