Mamy dwie wiadomości – dobrą i złą – dla fanek oraz fanów serii After. Od której zacząć? Okej, zacznijmy od dobrej: powstaną dwa nowe filmy związane z historią miłosną Tessy i Hardina, a mianowicie prequel, dzięki któremu dowiemy się, co przeszedł główny bohater w przeszłości oraz sequel. Niestety w żadnym z nich nie zagrają Josephine Langford i Hero Fiennes-Tiffin (i to była właśnie ta zła wiadomość). Skąd taka decyzja? I co wiemy już o nowych filmach z serii After

Uwaga, artykuł może zawierać spoilery.

After – powstaną dwie nowe części filmu! Co wiemy o prequelu?

Znamy pierwsze szczegóły prequelu. Jak dowiadujemy się z portalu Teen Vogue, będzie on oparty na powieści Before autorstwa Anny Todd, która została napisana z perspektywy Hardina. Sprawdzimy, jakim był nastolatkiem, a także poznamy jego pierwszą miłość. Castille Landon, która będzie odpowiedzialna za reżyserię nowych filmów z serii After, dodaje, że zobaczymy, czego doświadczył, a tym samym lepiej zrozumiemy niektóre zachowania bohatera (także podczas związku z Tessą). Kto zagra nastoletniego Hardina? Tego na razie nie wiadomo. Możemy być jednak pewne / pewni, że nie zobaczymy w tej roli Hero Fiennesa-Tiffina, który w tym roku będzie obchodził 24. urodziny.  

After – powstaną dwie nowe części filmu. Co wiemy o kontynuacji?

A co wiemy o kontynuacji? Film zostanie oparty na epilogu powieści After Ever Happy i ukaże nam losy Emery i Audena, czyli dziecihttps://www.glamour.pl/artykul/after-we-collided-dylan-sprouse-zagra-w-sequelu-filmu-after-mamy-zwiastun-200217095634 Tessy oraz Hardina, a także ich kuzynki – Addy. Warto wspomnieć, że w sequelu pojawią się rodzice głównych bohaterek i bohaterów, ale „tylko” jako postacie drugoplanowe. Nie ma wątpliwości, że nie zagrają ich Josephine Langford i Hero Fiennes-Tiffin, którzy są po prostu za młodzi. O kolejnych szczegółach filmu, w tym o członkach oraz członkiniach obsady będziemy informować na bieżąco. 

Fani kochają Emery, Audena i Addy. Dostaliśmy mnóstwo pytań związanych z dziećmi” – przyznała Castille Landon. – „To niesamowite, jak bardzo fani są zainteresowani tymi postaciami, mimo tego, że zostały przedstawione dość powierzchownie w książkach. Ludzie przylgnęli do nich ze względu na miłość do Tessy i Hardina” – dodała reżyserka. 

Przypomnijmy, że niedawno zakończyły się pracę nad filmami After We Fell oraz After Ever Happy. Część trzecia serii, która jest określana mianem „50 twarzy Greya dla nastolatków” ma trafić do kin jeszcze w tym roku. A konkretnie 1 września 2021. O szczegółach produkcji możesz przeczytać TUTAJ: