Ekranizacja 1. części powieści dla młodzieży autorstwa Anny Todd trafiła do kin w kwietniu 2019 roku i od razu podbiła serca młodych widzów dla nastolatków. Co ciekawe, produkcja zyskała miano „50 twarzy Greya dla nastolatków”. Przedstawia bowiem historię grzecznej, poukładanej Tessy Young, która właśnie rozpoczyna wymarzone studia i Hardina Scotta – totalnego buntownika, muzyka, do tego fana tatuaży. Główni bohaterowie zbliżają się do siebie. Hardin zabierze Tessę do świata namiętności, wzbudzi w niej uczucia, o których wcześniej nie miała pojęcia, a także sprawi, że stanie się w pełni świadomą swojego ciała i seksualności młodą kobietą. Warto zaznaczyć, że After autorstwa Anny Todd, to seria kilku książek o Tessie i Hardinie. Właśnie dlatego nie mieliśmy wątpliwości, że po sukcesie, jaki odniósł film z Josephine Langford i Hero Fiennesem-Tiffinem w rolach głównych, twórcy będą chcieli przenieść na wielki ekran także kolejne części powieści. Informacje na ten temat potwierdzono w sierpniu 2019 roku. Natomiast kilka miesięcy później dowiedzieliśmy się, że do obsady filmu dołączył Dylan Sprouse. Jeden z najpopularniejszych bliźniaków na świecie ma wcielić się w rolę Trevora, a tym samym sporo namieszać. Widać to m.in. na oficjalnym zwiastunie produkcji, który niedawno trafił na platformę YouTube.

After We Collided – zwiastun filmu

W ubiegłym tygodniu do sieci trafił oficjalny zwiastun 2. części uwielbianego przez młodych widzów filmu After. Niespełna dwuminutowe wideo jest bardzo dynamiczne, poza tym nie brakuje w nim gorących scen. Będzie się działo! Z trailera wynika, że Hardin poprosi Tessę o jeszcze jedną szansę, a także będzie próbował odbudować jej zaufanie. Okaże się to trudniejsze, niż mogłoby się wydawać, a to ze względu na Trevora, który pojawi się w otoczeniu dziewczyny. Postać grana przez Dylana Sprousa to najprawdopodobniej współpracownik Tessy. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie będą ich łączyć jedynie czysto koleżeńskie, zawodowe relacje. Uwagę zwraca również ostatnia scena trailera. W krótkim filmie widzimy, że główna bohaterka ulegnie wypadkowi samochodowemu. Wideo znajdziecie poniżej.

 

After We Collided – data premiery

Wiemy, kiedy After We Collided trafi do kin w całej Polsce. Stanie się to szybciej niż mogłoby się wydawać. Premierę filmu z Josephine Langford, Hero Fiennesem-Tiffinem oraz Dylanem Sprousem w rolach głównych zaplanowano bowiem na 4 września 2020 roku. To znaczy, że do seansu premierowego został niespełna miesiąc. Kto nie może się doczekać kolejnego spotkania z Tessą i Hardinem?

„After We Collided”: Gwiazdy „After” świętują 1. urodziny filmu! Z tej okazji do sieci trafiła kolejna zapowiedź sequela produkcji >>>