Zagraniczne gwiazdy chętnie sięgają po projekty polskich marek. Do grona miłośniczek rzeczy z metką „made in Poland” należą m.in. siostry Kardashian-Jenner. A najstarsza z nich, Kourtney Kardashian, właśnie po raz kolejny to udowodniła! Celebrytka pochwaliła się na Instagam Strories, jak wygląda jej kuchnia w domu w Los Angeles, a także posiłek, czyli kanapki z serkiem i owocami oraz herbata. Co przykuło naszą uwagę? Ceramika, gdyż są to projekty marki La Mania Home i kolekcja Stripes. Co więcej, w relacji Kourtney widać też palącą się świeczkę – to również model z oferty marki La Mania Home.

Kourtney Kardashian jest fanką projektów La Mania Home. Kto za nimi stoi?

Wielkim sukcesem pochwalił się w mediach społecznościowych Aleksander Przetakiewicz, założyciel La Mania Home, a także prezes odzieżowej marki La Mania. Współtwórczynią obu branów jest mama Aleksandra, Joanna Przetakiewicz. W ofercie La Mania Home można znaleźć mniejsze i większe dodatki do wnętrz, w tym właśnie ceramikę. Cery projektów są bardzo przystępne i praktycznie nie odstają od tego, co można znaleźć w popularnych sieciówkach. Tym bardziej miło ze strony Kourtney, że polubiła i chętnie korzysta z rzeczy polskiego brandu. 


Wcześniej Kourtney sięgała już po projekty La Manii, ale odzieżówki. A dokładnie w 2017 roku, kiedy to pokazała się w sukience tej marki. W tym samym czasie można było ją zobaczyć też w kostiumie kąpielowym God Save Queens, a niedawno wypromowała brand Eppram należący do Julii Kuczyńskiej, czyli Maffashion i projektantki Lany Nguyen.