Od kilku tygodni w mediach pojawiają się informacje, według których Kourtney Kardashian znowu jest zakochana. Celebrytka była bowiem widziana w towarzystwie Travisa Barkera. Jak się okazuje, między członkinią klanu Kardashian-Jenner a amerykańskim muzykiem rzeczywiście jest coś więcej. Kilka godzin temu 41-latka potwierdziła nowy związek za pośrednictwem Instagramu. Kourtney Kardashian i Travis Barker są oficjalnie razem!

Kourtney Kardashian potwierdziła nowy związek!

Kourtney Kardashian opublikowała pierwsze zdjęcie z Travisem Barkerem na Instagramie, a tym samym potwierdziła, że znów jest zakochana. Na wspomnianej już fotografii (znajdziecie ją m.in. w naszej galerii – na górze strony) widzimy splecione ze sobą dłonie gwiazdy Z kamerą u Kardashianów oraz popularnego muzyka. „Zebrała” ona już ponad 2,5 mln polubień oraz około 20 tysięcy komentarzy z gratulacjami od fanek i fanów. Nie mają wątpliwości, że Kourtney Kardashian i Travis Barker bardzo do siebie pasują. Warto wspomnieć, że zdjęcie pojawiło się także na Instagram Stories 45-letniego gwiazdora. 

Przypomnijmy, że Kourtney Kardashian była wcześniej związana ze Scottem Disickiem. Para doczekała się trójki dzieci – Masona, Penelope oraz Reigna. Z kolei Travis Barker ma na swoim koncie małżeństwa z Melissą Kennedy i Shanną Moakler. Jest ojcem Atiany, Landona, a także Alabamy.