Kourtney Kardashian znalazła nową miłość? Zagraniczne serwisy nie mają wątpliwości, że u jej boku pojawił się nowy mężczyzna, choć zaznaczają, że w sumie wcale nie jest taki nowy! Z kim spotyka się najstarsza z sióstr z klanu Kardashian-Jenner? To muzyk, znany przede wszystkim jako perkusista grupy Blink-182, Travis Baker.

Kourtney Kardashian ma nowego chłopaka?

Travis Baker nie jest wżyciu Kourtney Kardashian kimś zaskakującym. Oboje doskonale się znają, ponieważ znają się i przyjaźnią od lat, także ze względu na bliskie sąsiedztwo. Informator serwisu E!Online mówi, że rodzina Kardashianów uwielbia Travisa, a on od zawsze wykazywał zainteresowanie Kourtney. Jej z kolei muzyk szczególnie imponuje w roli rodzica. Baker jest ojcem chłopca Landona oraz dziewczynki Albamy – są to owoce małżeństwa muzyka i byłej miss USA, modelki Playboya oraz aktorki, Shany Moakler. Zanim się z nią ożenił, był w związku małżeńskim z Melissą Kennedy, a oprócz tego łączono z nim takie gwiazdy, jak Paris Hilton, Lindsay Lohan czy Rita Ora.

Kourtney ma na koncie przede wszystkim jeden poważny, wieloletni związek – ze Scottem Disickiem. To on jest ojcem jej trójki dzieci, czyli syna Masona Dasha, córkę Penelope oraz syna Reigna. Oboje brali udział w popularnym reality show Z kamerą u Kardashianów, z którego Kourtney postanowiła odejść zanim jeszcze okazało się, że nie będzie on dalej kontynuowany. W produkcji można było śledzić perypetie małżeństwa, jego wzloty oraz upadki.

Powstanie nowe reality show z udziałem rodziny Kardashian-Jenner! >>>

Kourtney Kardashian i Travis Baker z Blink-182 są parą? 

Skąd wiadomo, że Kourtney Kardashian i Travis Baker mają się ku sobie? Źródłem takich informacji i w tym przypadku okazały się media społecznościowe, a dokładnie Instagram. Kilka dni temu na Inastagram Stories Kourtney udostępniła zdjęcie zrobione w rezydencji jej mamy, Kris Jenner w Palm Springs. A kilka godzin później tym samym widokiem podzielił się członek Blink-182. Ale to nie wszystko! Pod jednym z ostatnich selfie Kardashianki można zauważyć dość wymowny komentarz Travisa, a mianowicie emotikonkę w postaci róży. Czekamy na dalszy ciąg wydarzeń!