Scott Disick jest kontrowersyjną postacią w klanie Kardashian-Jenner. 37-latek wkupił się w łaski słynnej rodziny, kiedy zaczął umawiać się z Kourtney Kardashian w 2005 roku. Dołączył również do reality show Z kamerą u Kardashianów, co przyniosło mu popularność (niedawno dowiedzieliśmy się, że program znika z anteny po 14 latach). Scott i Kourtney mają 3 dzieci: 11-letniego Masona, 8-letnią Penelope oraz 6-letniego Reigna. Para rozstała się w 2016 roku, a niedługo potem o byłym partnerze celebrytki zrobiło się bardzo głośno ze względu na jego kolejny związek. Scott Disick zaczął randkować z 19-letnią wówczas Sofią Richie. Wiele osób nie dawało im dużych szans, mimo tego ich związek trwał 3 lata (z niewielkimi przerwami). Zagraniczne media donoszą, że celebryta spotyka się obecnie z koleżanką swojej byłej, 19-letnią Amelią Hamlin. 

Sofia Richie ma nowego chłopaka! Jej związek ze Scottem Disickiem to już przeszłość >>>

Scott Disick ma nową dziewczynę! To 19-letnia przyjaciółka jego byłej, Sofii Richie

Scott Disick i Sofia Richie rozstali się w tym roku – według doniesień mediów 22-latka nie mogła znieść imprezowego stylu życia swojego partnera. Przypomnijmy, że celebrytka udał się na odwyk kilka miesięcy temu, aby walczyć z nałogiem, niestety wypisał się ośrodka jeszcze tego samego dnia. Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że Scott Disick wrócił do Kourtney Kardashian. Były to jednak tylko plotki, ponieważ zagraniczne media właśnie napisały o nowej partnerce celebryty.

Scott Disick najwyraźniej nie zamierza się ustatkować i nie chce w najbliższym czasie angażować się w poważny związek. Paparazzi przyłapali go na plaży w Santa Barbara, gdzie spędził dzień z 19-letnią Amelią Hamlin. Dziewczyną jest córką celebrytki Lisy Rinny, którą możecie kojarzyć z programu Żony Beverly Hills. Para obejmowała się i spacerowała po plaży, a zdjęcia z ich romantycznego popołudnia wywołały lawinę spekulacje. Żadne z nich nie potwierdziło tych informacji. Niestety w mediach społecznościowych nie zabrakło krytykujących Scotta i Amelię komentarzy. Większość z nich dotyczyła oczywiście dużej różnicy wieku – między nimi jest 18 lat różnicy. Ale niektóre osoby zwróciły również uwagę na to, że Amelia Hamlin jest koleżanką Sofii Richie. Zobaczcie w galerii powyżej, jak wygląda nowa wybranka Scotta Disicka, Amelia Hamlin.