Kourtney Kardashian i Scott Disick mają za sobą dość burzliwy związek. Fani reality-show Z kamerą u Kardshianów na pewno pamiętają, że na początku Kris Jenner nie akceptowała partnera swojej najstarszej córki. Celebrytka była przekonana, że Scott nie jest gotowy na poważny związek. Wszystko wskazywało jednak na to, że tym razem nie miała racji. Kourtney Kardashian i Scott Disick stworzyli piękną rodzinę. Jednak kilka lat temu rozstali się w atmosferze skandalu. Prawdopodobnie Scott Disick zdradzał swoją ukochaną. Warto jednak wspomnieć, że zakończenie ich związku nie doprowadziło do całkowitego zerwania kontaktów. Kourtney Kardashian i Scott Disick razem wychowują swoje dzieci, a także regularnie się spotykają.

Niespełna miesiąc temu do mediów trafiła informacja, według której Scott Disick rozstał się z Sofią Richie. Ich związek od początku wzbudzał wiele kontrowersji. Ale ostatnio para miała przeżywać poważny kryzys. Jak podają zagraniczne portale, modelka postanowiła w końcu odejść od celebryty.

Fani zaczęli zastanawiać się, czy rozstanie Sofii Richie i Scotta Disicka sprawi, że celebryta zbliży się do swojej byłej partnerki. Zdaniem wielu osób między rodzicami Masona, Penelope i Reigny znów coś zaiskrzyło. Kourtney Kardashian i Scott Disick spędzają bowiem rodzinne wakacje na rancho. Co więcej, Kardashianka opublikowała zdjęcie, które może potwierdzać fakt, że wróciła do swojego byłego partnera.

Kourtney Kardashian i Scott Disick są znowu razem? To zdjęcie mówi wszystko

W poniedziałek Kourtney Kardashian opublikowała zdjęcie z wycieczki na rancho. Celebrytka pozuje w towarzystwie małej owieczki. Jednak to nie uroczy zwierzak zwrócił uwagę jej obserwatorek i obserwatorów. Spostrzegawczy fani szybko zauważyli, że Kourtney Kardashian ma na sobie flanelową koszulę, która należy do Scotta Disicka. Ich zdaniem to niezbity dowód na to, że Kourtney Kardashian i Scott Disick są znowu razem. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że Scott Disick założył tę koszulę na jedną z randek z Sofią Richie.

Zdjęcie Kourtney Kardashian w koszuli Scotta Disicka znajdziecie w naszej galerii – na górze strony.

G-Eazy i Ashley Benson są razem! Raper i była dziewczyna Cary Delevingne zostali przyłapani na czułościach >>>