AKTUALIZACJA 17.06.2020 

Ashley Benson i G-Eazy są razem! Teraz już nie ma wątpliwości, że była partnerka Cary Delevingne oraz popularny amerykański raper są razem. Chociaż para nie zajęła oficjalnego stanowiska w tej sprawie, paparazzi przyłapali ich kilka dni temu, gdy trzymali się za ręce w miejscu publicznym i nie szczędzili sobie czułości. Zdjęcia pary opublikował słynny portal plotkarski „Daily Mail”, gdy byli na zakupach i czuli się w swoim towarzystwie bardzo swobodnie i komfortowo. 

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Ashley Benson i Cara Delevingne rozstały się po 2 latach związku. Aktorka i modelka są parą oficjalnie od 2019 roku, ale zaczęły spotykać się już w 2018 roku – przez kilkanaście miesięcy utrzymywały jednak swoją relację w tajemnicy. W wakacje zeszłego roku wzięły nawet ślub, na który zaprosiły najbliższą rodzinę i przyjaciół. Wśród gości pojawiły się Charlize Theron, Sophie Turner i Joe Jonas. Ich relacja była poważna, ale jednocześnie dość burzliwa, ponieważ już jakiś czas temu mówiło się o rozpadzie ich związku. pod koniec 2019 roku na Twitterze Cary pojawił się wpis „Ja i Ashley rozstałyśmy się”, jednak zniknął po 20 minutach. Według zagranicznej prasy definitywnie zakończyły związek na początku kwietnia, a najlepszym dowodem jest to, że nie spędzają ze sobą kwarantanny. Modelka przebywa obecnie ze swoimi przyjaciółkami, m.in. z Kaią Gerber. Osoba z bliskiego otoczenia pary wyznała magazynowi „People”, że dziewczyny „miały swoje wzloty i upadki, ale teraz jest już po wszystkim”. Fani uważają, że Ashley Benson porzuciła Carę Delevingne dla G-Eazy’ego. Aktor i modelka znają się od jakiegoś czasu, a niektórzy twierdzą, że łączy ich więcej niż przyjaźń. I mają ku temu powody...

G-Eazy opublikował pierwsze zdjęcie z nową dziewczyną! Pasują do siebie? >>>

G-Eazy i Ashley Benson są razem! Przyłapano ich na czułościach

G-Eazy i Ashley Benson współpracowali w tym roku i wydali razem piosenkę „Creep”, cover zespołu Radiohead. Nie wiadomo, jak dobrze się znają, ale prawdopodobnie są bliskimi znajomymi. Kilka dni temu przyłapano ich na wspólnych zakupach spożywczych. Obydwoje byli w maskach, a świadkowie zdarzenia twierdzą, że nie było między nimi żadnej interakcji. Prawdopodobnie robili jednak zakupy na kolację. Nie wiadomo, czy między nimi jest coś więcej, ale fani na Twitterze nie mają wątpliwości. Pojawiło się mnóstwo wpisów o tym, że Ashley porzuciła Carę dla G-Eazy’ego. Raper był 2 lata w związku z piosenkarkę Hailey, następnie spotykał się z modelką Victoria’s Secret, Yasmin Wijnaldum, ale to już przeszłość. Ashley Benson i G-Eazy nie zajęli oficjalnego stanowiska w tej sprawie.