O G-Eazym słychać ostatnio więcej w kontekście jego miłosnych perypetii niż muzycznej twórczości. Raper wystąpił niedawno na festiwalu Open'er 2019 w Polsce i zagrał koncert, który porwał publiczność (szczególnie damską część). Spekuluje się również o tym, że artysta już niedługo zmierzy się z nowym wyzwaniem i spróbuje swoich sił jako aktor. Według zagranicznych mediów G-Eazy zagra w filmie biograficznym znanego reżysera Baza Luhrmanna i wcieli się w legendę muzyki Elvisa Presleya. Ale to romanse rapera wzbudzają najwięcej emocji. 30-latek rozstał się w dość burzliwych okolicznościach z Halsey, z którą spotykał się ponad rok (z przerwami). Mimo tego, że wyglądali na zakochanych, a ich wspólna piosenka Him & I stała się wielkim hitem, ich drogi rozeszły się. Co więcej okazało się, że G-Eazy wielokrotnie zdradzał swoją byłą już dziewczynę. Po kilku miesiącach znalazł sobie nową dziewczynę i wygląda na to, że to coś poważnego, ponieważ właśnie opublikował pierwsze wspólne zdjęcie z Yasmin Wijnaldum.

Open’er Festival 2019: dzień 3. Szaleństwo na koncercie G-Eazy’ego, legendarni The Smashing Pumpkins i energetyczna Kylie Minogue >>>

G-Eazy i modelka Yasmin Wijnaldum są razem! Raper opublikował ich wspólne zdjęcie na Instagramie

Niestety żyjemy w takich czasach, że dowodem na związek (szczególnie celebrytów) jest wspólne zdjęcie i publiczne wyznanie uczuć na Instagramie. Do tej pory Yasmin Wijnaldum pojawiła się kilkukrotnie na Instagram Stories G-Eazy'ego i już wtedy nie mieliśmy wątpliwości, że to jego nowa dziewczyna. Yasmin pochodzi z Amsterdamu i ma 21 lat, a to oznacza, że między nią a artystą jest 9 lat różnicy. Kilka dni temu obchodziła urodziny i to właśnie z tej okazji raper wrzucił galerię składającą się z dwóch zdjęć, na których obydwoje wyglądają na bardzo zakochanych. Nowa dziewczyna G-Eazy'ego jest modelką, która współpracuje m.in. z Victoria's Secret. Ma na koncie również pokazy największych projektantów mody na czele z: Chanel, Fendi i Marc Jacobs. Nie wiadomo dokładnie od kiedy Yasmine Wijnaldum i G-Eazy są parą, ale uczucie między nimi ewidentnie kwitnie. Zobaczcie poniżej ich wspólne zdjęcia. Pasują do siebie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday lil goofy

Post udostępniony przez G-Eazy (@g_eazy) Lip 10, 2019 o 2:56 PDT